Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Witaj szkoło!
2900
#falco nieaktywny
4 września 2013r. o 21:54
spokojnej nocy... :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2013r. o 21:58
kc napisał(a): Wybaczam Ci : ).


Ja bym nie wybaczył!:>
Zwłaszcza , że to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
4 września 2013r. o 22:16
~ napisał(a):
Napisz coś jeszcze śmiesznego! :D Proszę!:D
Udowodniłeś swym wywodem , że nie tylko w demokracji jedni decydują za drugich!! :D
Chyba , że w Królestwie Pruskim panowała demokracja! :D


Naprawdę, nie ma żadnej istotnej różnicy pomiędzy nieograniczoną władzą państwa demokratycznego, a nieograniczoną władzą autokraty. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2013r. o 22:21
Preczzkomuna napisał(a): Naprawdę, nie ma żadnej istotnej różnicy pomiędzy nieograniczoną władzą państwa demokratycznego, a nieograniczoną władzą autokraty. :)


Jest , bo będąc autokratą wychłostałbym cię za ten post a państwie demokratycznym nie mam takiej możliwości! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
4 września 2013r. o 23:13
Przypomnę, że Hitler został wybrany w demokratycznych wyborach ;) Otóż w demokracji można wszystko ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
5 września 2013r. o 9:52
~Papuga napisał(a): "tradycyjnie mszą świętą"... Paranoja


Nieautoryzowana ~Papugo !

Wskaż mi paluszkiem tekst Kazimierza Marczewskiego, który zacytowałaś :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~szkola w Niemczech niezalogowany
5 września 2013r. o 11:15
A to juz czytaliscie???

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/442415,polskie-dzieci-ucza-sie-w-niemieckiej-szkole,id,t.html?cookie=1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 września 2013r. o 21:12
~ napisał(a):
kc napisał(a): Wybaczam Ci : ).


Ja bym nie wybaczył!:>
Zwłaszcza , że to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz! :D


być może :D


Dopisane 05.09.2013r. o godz. 21:12:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zdaniem-49-proc-polakow-kosciol-ma-za-duzy-wplyw-na-polityke/0y1zs

;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.