Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PTS S.A. - Nieuczciwa firma telekomunikacyjna

~dora niezalogowany
4 września 2013r. o 18:03
Witam,
czy ktoś z was miał styczność z firmą telekomunikacyjną TPS S.A. z Wrocławia??Proszę o jakieś opinie na temat tej firmy..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciocia dobra porada niezalogowany
4 września 2013r. o 19:27
a może STP ? Wytrzeźwiej i potem zakłądaj tematy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 września 2013r. o 20:30
~ciocia dobra porada napisał(a): a może STP ? Wytrzeźwiej i potem zakłądaj tematy


Zaręczam ci, ciotko bzdurna rada, że ON nie pił!! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
4 września 2013r. o 20:51
"W Bydgoszczy zbierają się aby wnieść wspólny pozew o oszustwo operatora PTS SAktórzy wyłudzają nową umowę z nimi niby jako TP SA oszukując że jest to tylko zmniejszenie abonamentu.
A ja proponuję pozew zbiorowy we Wrocławiu - jeżeli są takie osoby dobrze by było się wspólnie skontaktować. To jest nie do wiary, aby nawet mnie udało im się zwerbować mimo że zastrzegałam sobie w czasie rozmowy ze nie chcę zmieniać operatora! Umowę odbieram następnego dnia jako pocztę! Na szczęście odzywa się pani z Orange TP SA pytając czy zmieniamy operatora - tak się dowiaduję o zmianie. Oczywiście natychmiast zrywamy umowę za którą za karę mamy zapłacić 490,00 zł. Pomieszało im w głowach równo! Jak na razie ruszamy ze sprawa u Federacji Konsumenta, dalej nie wiem ale nie popuszczę im na pewno!"

http://forum.gazeta.pl/forum/w,72,139523038,139523038,PTS_SA_Wroclaw_pozew_zbiorowy_o_oszustwo_.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2728
#Skyforger nieaktywny
4 września 2013r. o 21:48
Unikaj tej firmy jak ognia! Masę ludzi naciągnęła, pokrzywdzeni dostają umowy, na których nie widnieją ich podpisy! Sprawy zgłaszane na policję, pozwy zbiorowe pokrzywdzonych. Przekręt na dużą skalę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2013r. o 5:24
~ciocia dobra porada napisał(a): a może STP ? Wytrzeźwiej i potem zakłądaj tematy



sama wytrzezwiej i nara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
15 listopada 2013r. o 21:07
Wcześniej tu założono już temat w tej sprawie.

~ napisał(a): Przestrzegam wszystkich przed podpisaniem umowy o świadczenie usługi abonamentowej. W umowie tej są ''haczyki'',które ciężko dostrzec. Informacje jakie przeczytałam na temat tej firmy w internecie są szokujące.Wygląda na to,że nikt z tym nic nie może zrobić. Niestety,ale to przez naszą nieuwagę,firma czerpie zyski. Wiem,że kilkoro oszukanych w ten sposób klientów udało się w tej sprawie do adwokata.Ciekawa jestem co się da zrobić?Czy ktoś z was walczy już z tą firmą w sądzie?


~ napisał(a): Zalezy po jakim czasie zorientowalas sie ze to podszywka Telekomunikacji Polskiej. Ludzie godzili sie na nowe umowy bo mysleli ze rozmawiaja z pracownikiem Tp. Moich rodzicow tez wkrecili ale zdarzylam dojrzec umowe na stole i w ciagu 10 dni zlozylam wypowiedzenie, bardzo mi pomogli pracownicy tp z sierpnia 80, podpowiedzieli co robic. Nie zaplacilismy nic za zerwanie nowej umowy. Sa w internecie paragrafy i kodeksy jakimi sie mozna posluzyc w pismie o anulowanie umowy z pt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
15 listopada 2013r. o 21:35
Telekomunikacja NOVUM S.A. z siedzibą w Warszawie to jest ta sama firma ? Do mnie dzwonią 2razy dziennie raz babka a później facet zmywam ich krótko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.