Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wypadek na ul.Chrobrego na wysokości Biedronki.

~ niezalogowany
5 września 2013r. o 21:39
agak napisał(a): zgarnął ;)

nic się nikomu nie przywidziało, też widziałam gliny ok. 19.


Niby wypadek o 17 a gliny o 19?

sprzeczne zeznania "swiadkow" xD

Zmoderowano 05.09.2013 godz.22:34 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 września 2013r. o 21:39
~ napisał(a):
falco napisał(a): wiem co napisałem ale chyba Ty nie zrozumiałeś mojego ,,zgarnoł,,


Gorzej , że nikt tego oprócz Ciebie nie rozumie! ;(


ok :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
5 września 2013r. o 21:44
~ napisał(a): zadne media o tym nie trąbią takze plotka pewnie ci sie przywidzialo
nasze media zaspały byłem dosłownie 10 sekund po wysiadłem z samochodu pod biedronką i usłyszałem uderzenie gdy dobiegłem dziewczyna leżała na jezdni ale była przytomna dzięki bogu a póżniej było pogotowie policja itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
5 września 2013r. o 21:45
Wypadek mógł być o 17, spisywanie zeznań, zabezpieczania miejsca wypadku i te wszystkie procedury trochę trwają :)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2013r. o 21:46
poldek napisał(a): nasze media zaspały byłem dosłownie 10 sekund po wysiadłem z samochodu pod biedronką i usłyszałem uderzenie gdy dobiegłem dziewczyna leżała na jezdni ale była przytomna dzięki bogu a póżniej było pogotowie policja itd.


mogles jakies fotki porobic tej kobiecinie na jezdni, bylby dobry news

Zmoderowano 05.09.2013 godz.22:35 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2013r. o 21:55
Podbiegł, żeby udzielić pomocy.

Zmoderowano 05.09.2013 godz.22:35 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
5 września 2013r. o 21:55
Najlepiej od razu mógł przeprowadzić wywiad z poszkodowaną i sprawcą wypadku :P Nagroda Bolec-redaktor gwarantowana :P

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2013r. o 21:59
Mam wrażenie, ze to nie był bus, ale auto "budowlane", z otwartym tyłem. W środku kilku pracowników. Czekając aż przejadą Spółdzielczą [ byli na drodze z pierwszeństwem] widać było ostrą rozmowę . Kierowca albo opowiadał dowcip albo "opierniczał" resztę , bo walił po kierownicy rękoma. W każdym razie załoga auta wcale się nie śmiała. Podobne auto stało chwilę później pod Biedronką z policją. Całe szczęście moje auto jakoś tak postanowiło zjechać jeszcze w stronę sklepu przy stacji paliw, bo jadąc tuż za nim mogło być nie wesoło.
Zachowanie kierowcy opisywanego busa wcale nie było fajne , a niestety kłótnie w aucie, wymachiwanie rękoma są na porządku dziennym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza