Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nikomariko dla dzieci
~Asia niezalogowany
22 września 2013r. o 14:05
Byłam w piątek z dziećmi i moje dzieci były zadowolone i szczęśliwe! Oczywiście, że to dla naszych pociech ma być miło, kolorowo i świetna zabawa, a nie dla naszych wygód. Kochani rodzice krytykujący- słuchajcie swoich dzieci, bo to ich czas i miejsce na zabawę. Dobrze, że powstają takie miejsca, czy to małe, czy większe. Dzieci się bawią, a mamy mogą troszkę poplotkować. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i tych zadowolonych mniej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BABCIA niezalogowany
22 września 2013r. o 19:51
NIKOMARIKO jest dla młodszych dzieci i rzeczywiście jak każde dziecko przyjdzie z dwójką rodziców, to miejsca mało. Niemniej jednak jest spokojniej i atmosfera bardziej kameralna. Panie angażują się w zabawę z dziećmi i mają takie pedagogiczne podejście do nich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewelina niezalogowany
13 października 2013r. o 22:24
Byłam w sobotę na organizowanych tam urodzinach i dawno nie widziałam tak szczęśliwych dzieciaczków! :) Świetna impreza, a moja córka super się bawiła! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
14 października 2013r. o 8:49
Ja tak troszkę nie typowo ale chciałam się dowiedzieć czy w tygodniu np. koło godziny 12 są tam jakieś dzieci, nie jestem z Bolesławca a chciałabym tam zabrać moja czteroletnia córkę żeby spędziła troszkę czasu z dziecmi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
14 października 2013r. o 16:59
Moja niunia ma dopiero pół roczku. Dla takich dzieciuszków to nic nie ma prawda? Szkoooooooooooooooooda :(

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama ^ niezalogowany
14 października 2013r. o 17:01
dla dzieci swietna zabawa ;) synek sie tak swietnie bawil ze plakal jak wychodzilismy ;) jak najbardziej polecam .!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zuzia niezalogowany
14 października 2013r. o 20:24
Wiolizna napisał(a): Moja niunia ma dopiero pół roczku. Dla takich dzieciuszków to nic nie ma prawda? Szkoooooooooooooooooda :(





Hej, zobacz w Nikomariko,ja bylam tam w niedzielę z moimi dwiema córkami 8 lat i 7 m-cy i obie nieźle się bawily! Dla maluszków mają tam basen z piłeczkami, huśtaweczkę ze ślizgawką,no i w razie potrzeby- przewijaczek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zuzia niezalogowany
14 października 2013r. o 20:26
Wiolizna napisał(a): Moja niunia ma dopiero pół roczku. Dla takich dzieciuszków to nic nie ma prawda? Szkoooooooooooooooooda :(





Hej, zobacz w Nikomariko,ja bylam tam w niedzielę z moimi dwiema córkami 8 lat i 7 m-cy i obie nieźle się bawily! Dla maluszków mają tam basen z piłeczkami, huśtaweczkę ze ślizgawką,no i w razie potrzeby- przewijaczek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.