Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polowanie przy "Manhatanie"

~Marta niezalogowany
10 września 2013r. o 16:00
Ja w tym miejscu zawsze przechodzę po pasach. Niestety kierowcy jadą szybko i najczęściej nie raczą się zatrzymać widząc pieszego na środku pasów. Może by tak zapolowac również na nich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
10 września 2013r. o 16:05
Jak się nie zatrzymują widząc pieszego na środku? Przejeżdżają ich :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
10 września 2013r. o 16:38
Dla tych co narzekają mam ładne zdjęcie. Wklejał go tu nie będę gdyż to nie etyczne ale opiszę... Pani leży wzdłuż jezdni na ulicy Jeleniogórskiej w pobliżu targowiska. Obok niej leży prawdopodobnie jej zawartość głowy czyt. mózg :/ Mimo pobliskiego szpitala nikt nie zdoła tej Pani pomóc.
Jakby jeden z drugim taki widok zobaczył to by zrozumiał, że nie zawsze takie działanie nazywa się "polowaniem" - to po prostu prewencyjne działanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 września 2013r. o 18:30
Igrek powiem Ci,że zarówno często tamtędy przejeżdżam , jak i na nielegalu przechodzę i róznie ludzie tam przechodzą,a karani powinni być ci co stwarzają dla siebie i dla innych zagrożenie.
Bo co innego osoba ,która rozejrzy sie dookoła i bezpiecznie przejdzie pusta drogą na druga stronę ,a co innego święta krowa ,która pakuje się wprost przed auta i jeszcze wymachuje siatkami na auto ,które trabnie na takiego osobnika:)

Ta pierwsza osoba ,chyba nie zasługuje na mandat,a ta druga to chyba jak najbardziej ;)

Irytuje mnie jeszcze jedna kwestia-tu dotyczy kierowców,którzy wykonują lewoskręt na parking jadąc od strony karola miarki,zamiast stanąć przy środku jezdni i czekac na możliwość skrętu ,jednocześnie dając mozliwośc ominięcia jadącym w kierunku wylotówki ,to stanie tak Matizem na środku i blokuje wszelki przejazd :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2013r. o 18:33
łapać kapuścianych dziadków i pietruszkowe babki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2013r. o 18:36
~cort2 napisał(a): Na Zgorzeleckiej koło PKS też potrzxebne są 2 samochody do łapania przestępców pieszych. Każdy samochód zasuwa tam 90 km/h i jest strasznie groźnie. Nikogo nie zatrzymałem, nikomu w jeździe nie przeszkadzałem. Poprostu przeszedłem i zapłaciłem 50 zł. Statystyka musi być, a pseudopolicjantów pozdrawiam. Zajmujcie się dalej takimi bzdurami, a wieczorem przed lustrem pomyślcie o dobrze spełnionym obowiązku.


na Zgorzeleckiej jest przejście dla pieszych obok ROSSMANA,czy ktoś zrobi porządek z zle zaparkowanymi autami,auta stoją na pasach gdzie nic nie widać czy ktoś przechodzi przez pasy w stronę Rossmana dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
10 września 2013r. o 18:38
Domyślam się, że nie wszyscy dostali mandaty, byli farciarze, którzy zostali również pouczeni ;) może to Ci drudzy nie te "święte krowy". Prawda jest taka, że jest to jedno z niebezpieczniejszych miejsc w Bolesławcu gdzie doszło do kilku śmiertelnych potrąceń - prawda hemi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
10 września 2013r. o 18:41
hemi napisał(a):

Ta pierwsza osoba ,chyba nie zasługuje na mandat,a ta druga to chyba jak najbardziej ;)


Patrzcie państwo sędzia sprawiedliwy się znalazł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza