Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Hands To Work Agencja Pracy Tymczasowej

3194
#Manka19 nieaktywny
10 września 2013r. o 22:03
Czy ktoś już skorzystłą z usług tego biura i propozycji wyjazdu do pracy zagranicą? Jakieś opinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hymm niezalogowany
11 września 2013r. o 7:36
no właśnie , na internecie sa bardzo nieprzychylne opinie, a co do zarobkoe to naprawdę nieduze, bo biura biora prowizje, dla mnie sa podejrzane takie wyjazdy, jak pracodawcaagraniczny korzysta z takich bior to raczej waam nic nie zaoferuje lepszego po dluzszym czasie pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominika niezalogowany
11 września 2013r. o 13:13
Agencja Hands To Work z Bolesławca powstała w kwietniu tego roku, a opinie z internetu są z roku 2007 -2009 czy jakoś tak,także te opinie nie są raczej o tej agencji.... z tego co wiem,to umowy są na warunkach niemieckich, brzmi nieźle..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaa niezalogowany
11 września 2013r. o 13:29
No właśnie nie mylmy tej naszej bolesławieckiej Agencji Hands to Work z agencja która kiedyś działała na terenie Polski i nie tylko !
To nie jest ta sama firma, ponieważ z tego co wiem to ta zostala zalozona w tym roku a dziala od paru tygodni. Jak zwykle zamiast cieszyc sie ze jest jakas kolejna (moze nie Bog wie jaka, ale zawsze lepsza niz nic) perspektywa znalezienia pracy, lepiej narzekac i szukac tzw dziury w calym...paranoja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mea niezalogowany
12 września 2013r. o 8:43
Agencja Hands To Work NIE OFERUJE WYJAZDU W RAMACH NIEMIECKIEJ UMOWY!!!!! Zatrudnienie obowiązuje w ramach polskiej umowy z delegacją i wypłacaniem diet...z z tego, co wiem od znajomych, którzy tak wyjeżdżali do pracy, jest mocno niekorzystna forma zatrudnienia. Chyba lepiej jednak mieć od początku niemiecką umowę o pracę. ..Stawki też nie są jakieś rewelacyjne..Wiem, bo się dowiadywałam Rzeczywiście ta firma jest w powijakach,bo dopiero się rozwija... a to różnie bywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~€ niezalogowany
20 października 2013r. o 8:46
Raczej nie radze pracowalem kiedys we frankfurcie na duzej budowie jej wlasciciel kreci i ciagnie na zaliczkach obiecuje zlote gory a w efekcie koncowym nie placi jak to on mowi spokojnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3764
rsk1990
20 października 2013r. o 12:01
Dominika i "jaa" macie takie samo IP więc jak już reklamujesz swoją agencję to rób to oficjalnie bo takie udawane komentarze nie działają dobrze na korzyść firmy.

Zmoderowano 20.10.2013 godz.15:13 - powód: powielony post (moderator)

http://rsk1990-postcrossing.blogspot.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miki niezalogowany
20 października 2013r. o 21:32
mają wzory umów, można sie zapoznać, ale radze ,,doobrze" czytać...i nie minie też szukanie w internecie paragrafów prawa niemieckiego :) troche zawiłości jest...nie zawsze korzystnych dla pracownika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza