Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

gdzie jest Osiedle Przylesie?

6698
#szpiegula nieaktywny
11 września 2013r. o 10:30
jaki to rejon Boleslawca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
11 września 2013r. o 10:31
Przy lesie. Nie dziękuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6698
#szpiegula nieaktywny
11 września 2013r. o 10:34
no raczej nie podziękuję...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2013r. o 10:35
przylesie jest z tylu szpila psychiatrycznego tam gdzie hotel garden
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6698
#szpiegula nieaktywny
11 września 2013r. o 10:44
coś mi się nie wydaje....? a nie jest to czasem gdzieś na Zabobrzu? tak mi sie kojarzy, ale sama juz nie wiem


Dopisane 11.09.2013r. o godz. 10:44:

dzieki pomocy dyspozytorki z Taxi, wiem już wszystko, to chyba między os. kwiatowym a Dobrą... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a. niezalogowany
11 września 2013r. o 10:48
Dokładnie tak, Przylesie to część osiedla Kwiatowego bliżej Dobrej. Nie mylić z Pod Lasem koło Leśnej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2013r. o 10:53
A nie jest w okolicach ul. Widok na Dobrą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2013r. o 11:01
Za pętlą MZK na os.Kwiatowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.