Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ubrania dla niemowlaka

~Mani niezalogowany
17 września 2013r. o 11:33
Gdzie w Bc kupujecie ubranka dla dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 11:59
Dla maluszków TESCO, super bawełna. Na promocjach do wzrostu 122 też fajne ciuszki. Bardzo fajne są w Amix czasami. Super bywają też w 5*10*15 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 13:23
w Niemczech, bo są tańsze i lepsze jakościowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja mam do sprzedania niezalogowany
17 września 2013r. o 13:27
Ja mam do sprzedania sporo ciuszków dla niemowlaka do rozm.62, nakupowałam dużo a niektórych nawet nie ubrałam więc są nowiutkie z fajnymi napisami. Mogę przesłać zdjęcia na email. Kontakt [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 16:34
a sa w bolcu jakies dzieciece lumpexy z ubrankami na maluszki lub starsze dzieci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 września 2013r. o 21:48
w Niemczech, bo są tańsze i lepsze jakościowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~* niezalogowany
17 września 2013r. o 21:53
tanie i dobre jakościowo ubranka są w Bolesławcu koło carrefoura w sklepie nad trolem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2122
#aluska199 nieaktywny
17 września 2013r. o 22:30
Ja też chętnie sprzedam ubranka od 56 do 92 dla dziewczynki, większość niemieckich firm np. Topolino oraz H&M, Reserved, KappAhl, mam też kilka par bucików w tym Nike, Adidas...
[email protected]

Dat me alas eius amore...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.