Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukuję osób nieprofesjonalnie potraktowanych przez ALIOR Bank

~Dorota Radwańska niezalogowany
20 września 2013r. o 8:27
Poszukuję osób, które mimo złożenia pełnej dokumentacji kredytowej w Alior Banku nie otrzymały kredytu, zostały nieprofesjonalnie potraktowane, których dokumenty finansowe i dane osobowe zostały pozyskane przez ten "bank" ale nic z tego nie wyniknęło dla klienta. Proszę o kontakt telefoniczny - 660 711 267, lub mailowy- [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2576
#dejwol nieaktywny
20 września 2013r. o 12:59
rzeczywiście taka rzecz miała miejsce. Uzyskali pełną moją dokumentacja, przekładali datę weryfikacji i odpowiedzi, a potem nawet się nie odezwali. Trochę to dziwne, ale cóż dość dobry kredyt dostaliśmy gdzieś indziej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NIEDOSZŁY KLIENT niezalogowany
20 września 2013r. o 13:45
Do mnie dzwoniła ostarnio pani , z Aliora z Bolesławca i powiedziała ,że ma dla mnie ofertę : Pytanie :
-z kąd miała mój numer tel i moje dane z koro nie jestem i nigdy nie byłem ich klientem , jestem osobą prywatną.
Czyż by doszło do popełnienia przestępstwa ochrony danych osobowych i handlu tymi danymi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4596
#becia73 nieaktywny
20 września 2013r. o 14:03
Też starałam się tam o kredyt hipoteczny pół roku temu i nie dostałam (złożona cała dokumentacja oczywiście). Nie bardzo rozumiem co zamierzasz z tym zrobić przecież odmowa kredytu jest zgodna z prawem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2013r. o 14:17
wystarczy pójść do banku i zażądać natychmiastowego zaprzestania przetwarzania danych osobowych i usunięcia danych z ich bazy- a kredyt albo się dostaje albo nie do sądu banku nie podasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wojak niezalogowany
20 września 2013r. o 14:33
A ja wam powiem od kogo mają numery telefonów od naszych znajomych sam kiedyś dostałem telefon od ABank w sprawie udzielenia kredytu gdy zacząłem dłużej drążyć temat dostałem odpowiedz Pracuje pan w Jednostce Wojskowej a ja znam pana kolegę ...... i to od niego.
Druga sprawa kiedyś czytałem artykuł w którym było opisane jak komuś załatwić kredyt , wchodzisz na dowolny bank i zawsze jest opcja kontakt i ludzie wpisują znajomych podają ich dane i dają wysili "a nasz konsultant skontaktuje się za jakiś czas"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bartek niezalogowany
20 września 2013r. o 15:11
witam

A ja jestem bardzo zadowolony z usług alior banku w bolesławcu. otrzymałem kredyt pomimo tego że miałem złą historię w biku. Żaden bank nie chciał mi dać kredytu a alior bez problemu udzielił mi pożyczkę na 120 miesięcy.
Co do obsługi to również powala na kolana... przemiłe Panie:)


pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirek niezalogowany
20 września 2013r. o 15:13
ludzie,1 jezeli staracie sie o kredyt to we wnisku kredytowym jest informacja o zgodzie marektingowej, nie widze problemu, przeciez wystarczy isc do banku i zgode wycofac. 2w aliorze byla promocja dotyczaca rekomendacji znajomych z tad miejcie pretensje do ludzi ze swoich rodzin i znajomym, ktorzy was tam podali.pracownikow aliorbanku w boleslawcu uwacam, za najbardziej kompetentnych doradcow, bylem tam, mam konto, kredyt i jestem zadowolony,jezeli nie wierzycie przejdzie sie po innych bankach np. bank zachodni czy pko, stare baby udziela wam takich informacji ze spadniecie z krzesla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza