Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

GTA V

4106
#igrek nieaktywny
21 września 2013r. o 21:56
Jakby się komuś nie spodobało to odkupię za pół ceny na xboxa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
22 września 2013r. o 0:41
~ napisał(a):
agak napisał(a): Czyżby gta V było grą roku? Gdzie nie spojrzę, tam nowe gta. Każdy już gra.. Niech mi ktoś kupi : (


Nie stac Cie :D ??


Żulę się na gry : )
Chyba muszę poczekać, aż brat kupi :D

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2013r. o 1:08
Siśtof gra w takie gry ?? !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
22 września 2013r. o 1:26
Ojej, coś za jeden? : )

Nie wiem, czy gra, ale ja chcę :D

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GTA niezalogowany
22 września 2013r. o 8:45
sam szukałem aby kupić gta w Bolesławcu ale to co widziałem wszystko na zamówienie tzn tak na teraz nigdzie sie nie dostanie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~C_u_P niezalogowany
22 września 2013r. o 10:15
Wczoraj ostatnią kupiłem od ręki w RTV AGD na ps3.

Ale ponąć mają domówić w pon. A nawet jak nie, to się zamawia i do 3dni przywożą :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mańki Maniek niezalogowany
22 września 2013r. o 11:07
trzeba było sobie preordera z brytyjskiego amazonu zrobić, był okres że kosztowało to +/- 175 zł, ja już swoją kopie mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza