Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szachy

~~garij niezalogowany
4 czerwca 2023r. o 0:52
To w B-cu jest jakiś klub szachowy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zapalony brydżysta niezalogowany
4 czerwca 2023r. o 7:10
Nie ,ale jest brygowy w Toscanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanM niezalogowany
4 czerwca 2023r. o 14:50
Ja to przegrałem, bo przesuwałem konia na ukos. Przecież tak się gra w szachy do cholery!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudożółty Ambrowiec niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 10:24
~~Zapalony brydżysta napisał(a): Nie ,ale jest brygowy w Toscanie

brydż to gra dla tetryków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brzoskwiniowy Enkiant niezalogowany
6 czerwca 2023r. o 10:25
~~Zielonkawożółty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lilioworóżowy Milin napisał(a): A może ktoś by chciał pograć koło baszty? Tam są stoły z szachami. Z chęcią bym pograła na żywo. Do tej pory tylko chess com. Mam tam rating koło 1800. Znajdzie się ktoś o podobnej sile gry i zechce pograć na świeżym powietrzu? :-)

Mój syn gra. Może być 13-latek?

Na jakim poziomie gra syn?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szachista błyskawiczny niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 5:33
Kazdy szachista powinien jeść dużo kalarepy ,to rozjaśnia umysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Cebulica niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 8:59
czy MOSIR nadal organizuje otwarte mistrzostwa Boleslawca? Kiedys takie robili, rowniez w szachach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Kalmia niezalogowany
9 czerwca 2023r. o 13:42
~~Zgniłozielona Macierzanka napisał(a): Oxpress zapowiadał kiedyś na łamach tego portalu powstanie takiego klubu, ale na zapowiedziach się skońćzyło. U Kaźmierskiego to sobie można tylko złych nawyków powyrabiać, ale na pewno nie nauczyć się grać. Gdyby ktoś zakładał tu klub, to by musiał od zera, bo większość silnych szachistów powymierała, albo wyjechała z miasta. A nastęców nie wychowano (zresztą pewnie też by wyjechali)


Na zapowiedziach się skończyło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.