Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy przyszły zobaczyć Kaczyńskiego
~Iza niezalogowany
4 października 2013r. o 5:42
Pannazdzieckiem napisał(a):
Pełna zgodność jest w Promieniu , Promień się na wzajem uzupełnia, oprócz sklonowanych ciał jest jeszcze dusza , czyli fragment Promienia. Dwie dusze dają Promień. Kto , jak kto , ale Ty odczuwasz to intuicyjnie. Ufam , że odnalazłaś swoją połowę i podobnie , jak ja , jesteś szczęśliwa :) A jeśli o zagraniczne działania chodzi , Radka Goldberga masz na myśli, czy jak , bo nie łapię ?

Fajną masz teorię Promienia..., mój Promyczek ma się dobrze, choć o pełnej zgodności trudno mówić, raczej o sztuce kompromisu...
Miałam na myśli raczej zgodność poglądów politycznych..., Panienko.
Tutaj, aby wszystkim wszystko pasowało, musiałby być jeden oryginał i reszta klonów, hi, hi.
Radek ze Złotej Góry :D ?, kto to? Jeżeli to ten, o którym myślę, to dokładnie odwrotnie. :D
Tak z drugiej strony, jeżeli kogoś po pleckach klepią za działania na szkodę kraju, to mi się włos na głowie jeży, a inni się cieszą ,że nas chwalą.
Widzisz, Panienko, jakie czasy, jakie obyczaje? Jak się ma własne zdanie, samodzielnie ocenia sytuację, nie poddaje się PR, to od razu ..., moher. G. Orwell się zza światów śmieje...
Pozdrawiam :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 października 2013r. o 6:52
jesień...coraz mniej promieni :D
chyba że w piątek w Paryskiej
tam bywa niekiedy tyle promieni że wypieków można dostać :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 października 2013r. o 9:31
~Iza napisał(a): ... Jak się ma własne zdanie, samodzielnie ocenia sytuację, nie poddaje się PR, to od razu ..., moher. G. Orwell się zza światów śmieje...
Pozdrawiam :)


Słuszna uwaga Droga Arystokratko :).
Ach teraz rozumiem. Poglądy polityczne można klonować , można je mieć , można je nawet zmieniać , ale to i tak niczego nie zmienia. Ponieważ :

" 1.Jacek K. Poreda 03.10.2013 14:43
Teoretycy powinni pisać prawdę, a nie bujać w obłokach, a prawda jest taka, że emisja i kontrola pieniądza jest jednym z kluczowych aspektów dominacji, władzy i kontroli narodów czy też świata, i tak było zawsze i jest dzisiaj. To kontrola pieniądza powoduje ogromne bogactwa i panowanie nad światem wąskich elit finansowych. Władzę sprawuje nie parlament, prezydent czy premier, włącznie z Obamą, Tuskiem, czy Merkel, ale osoby kontrolujące rynek finasowy – właściciele MFW, Banku Światowego, Eurobanku (wszystko to własnośc nielicznych rodzin oligarchów finasowych). I ci ludzie nigdy nie oddadzą swej władzy czyli emisji i kontroli pieniądza. To oni faktycznie rządzą światem, podejmują decyzje, decydują o wojnach, kryzysach, rewolucjach, wszystkim, a pieniądz jest ich głównym narzędziem. Ekonomista czyli naukowiec nie uwzględniający tego faktu i jego konsekwencji, jest albo głupcem nic nie rozumiejącym, albo oszustem pracującym dla tych elit i zaciemniającym ich panowanie. To kontrola pieniądza pozwala na astronomiczne oszustwa, kryzysy, dominację ekonomiczną, polityczną, społeczną. Zatem czy pieniądz jest kontrolowany czy wolny, nie ma znaczenia, oszustwa będą, bo ludzie zbyt kochają pieniądze, by nie okradać się z nich nawzajem. Centralna kontrola powoduje tylko, że nie kradnie się miliona czy miliarda, ale biliony w skali roku. Jeden ze znanych ekonomistów (nieliczny uczciwy) ocenił, że dzięki centralne kontroli pieniądza kradnie się ok. 140 mld USD dziennie! Uwzględniając, że każdego dnia sprzedaje się tylko na giełdach 40 razy PKB całego świata, jest to bardzo ostrożny szacunek. Prawie cały świat jest w tym systemie globalnej niewoli finansowej, a ci co jeszcze nie są lub próbują się uwolnić, kończą jak Kadafi, Al Asad, Chavez, czy im podobni. Każdy ekonomista nie uwzględniający tej niewoli, jej przyczyn – dążęnia do władzy nad światem, jej skutków – wojen, kryzysów, głodu, rewolucji, terroryzmu, itp, nie rozumie istoty systemu w któym żyjemy i źródła zła w naszym świecie "

I mała powtórka :

" Teoretycy powinni pisać prawdę, a nie bujać w obłokach"

To odnośnie autorytetów ekonomicznych Panowie , Przemo i Antykomunisto :)

Ja tam mogę być moherem , nie przeszkadza mi :).
Miłego dnia Wam życzę :)
WEEKEND się zaczyna. :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
4 października 2013r. o 10:21
Pannazdzieckiem napisał(a): ... I mała powtórka :

" Teoretycy powinni pisać prawdę, a nie bujać w obłokach"

To odnośnie autorytetów ekonomicznych Panowie , Przemo i Antykomunisto :)


A ja mam małe pytanie panienko :)

Kto to jest Jacek K. Poreda ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
4 października 2013r. o 17:40
Gdzie te tłumy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
4 października 2013r. o 18:43
Pannazdzieckiem napisał(a):
...Ach teraz rozumiem. Poglądy polityczne można klonować , można je mieć , można je nawet zmieniać , ale to i tak niczego nie zmienia.
...I mała powtórka :
" Teoretycy powinni pisać prawdę, a nie bujać w obłokach"...

Trochę opatrznie to zrozumiałeś :D , poglądy polityczne można mieć, można uznać też racje innych, ale i tak będziemy się różnić, co do szczegółów.
Panienko, jeżeli już o teoriach spiskowych mowa, to zerknij na http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/protokoly-medrcow-syjonu/
Na moje oko, to matka wszystkich teorii spiskowych. Wierzyć, nie wierzyć... mówią, że falsyfikat.
Ja kieruję się starą rzymską maksymą: Is fecit,cui prodest / Ten uczynił, czyja korzyść.
Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
4 października 2013r. o 18:51
Też sadzę błędy :D :D

Zmoderowano 04.10.2013 godz.21:06 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
5 października 2013r. o 17:08
Do mirka:

Byłem na spotkaniu, słuchałem Kaczyńskiego BEZPOŚREDNIO. Czy mówił prawdę czy też kłamał, słowa padały z jego ust i mogę to oceniać.

Ty otrzymałeś informację przepuszczoną przez Gwizdałę i Marczyńskiego, obu nastawionych do Kaczyńskiego negatywnie. I tylko na tej podstawie możesz się wypowiadać. Nie doceniasz opiniotwórczej roli mediów, nawet lokalnych, tak jak większkość Polaków.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.