Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy przyszły zobaczyć Kaczyńskiego
~Iza niezalogowany
2 października 2013r. o 20:17
Pannazdzieckiem napisał(a): ...Od jakiegoś czasu myślę o rozruszaniu partii libertariańskiej w Bolesławcu , ale....

A dziwisz się, Panienko,
Przemo jest skoszarowany w Ruchu Palikota, miałby być nielojalny wobec swego szefa?, a Ty mu do tego w szkodę wchodzisz ;)
Skornik młody jest, zapatrzył się ślepo w niewidzialną, hi, hi, rękę rynku. A przecież nie od dziś wiadomo, że mamona rządzi światem, tym światem, a mamoną rządzi... diabeł ;) :D
Widzę, że wrodzona skromność przez Ciebie przemawia, ale rozumiem Twoją niechęć do koszarowego życia.
PS Byłeś na dużym, ocalałym Kaczorze? Ja byłam i nawet mi się podobało to, co mówił.
Pozdrawiam, dobrej nocy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2013r. o 21:12
Preczzkomuna napisał(a): ... to wszyscy ludzie handlujący ze sobą. Nie banki i korporacje.


Dokładnie Drogi Antykomunisto :) Również tęsknię za prawdziwym kapitalizmem i dobrze Ci radzę, wyrzuć ten autorytet :) Ciebie Przemo , również się to tyczy :)

Pozostały Kaczor, Droga Arystokratko, ma to do siebie , że potrafi skubaniec gadać godzinę i nie zerka na ściągę :D Ciekawym , kto Go wyhodował ? :D

Nie byłem , wolałem przytulać się do Ukochanej. Gdyby to było w poniedziałek , którego nie lubię... to inna sprawa. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olka niezalogowany
2 października 2013r. o 21:52
Pannazdzieckiem napisał(a):
Pozostały Kaczor, Droga Arystokratko, ma to do siebie , że potrafi skubaniec gadać godzinę i nie zerka na ściągę ...


I co z tego? Jeśli ktoś ma naprawdę coś do powiedzenia to potrafi to powiedzieć krótko. Ci, którzy mają niewiele konkretnego do powiedzenia potrafią pieprzyć godzinami. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
2 października 2013r. o 21:59
...ten kto mówi(wypowiada sie) bez pomocy kartki(ściagi,opisu)....OZNAJMIA SZCZERZE,UCZCIWIE I PROSTO Z SERCA.....

NIE MA W TYM ANI FAŁSZU I ANI ZAKŁAMANIA.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2013r. o 22:39
capitanosss napisał(a): ...NIE MA W TYM ANI FAŁSZU I ANI ZAKŁAMANIA.....


Tylko spokojnie , Kapitanie , są ludzie w necie ... chwała Ci Stwórco za udostępnienie informacji, którzy twierdzą , że miał cham złoty róg i go nie wykorzystał... niewiedzieć czemu :|

Może podobnie , jak JKM , czegoś się boi i dlatego tyle papla.

A ja Wam mówię... przyczyną zła , na tej nieszczęśliwej Planecie jest nie tzw. szatan , tylko rezerwa szczątkowa. Niech mnie który Ksiądz spróbuje przebić w obligacjach :D

Dobranoc , Drodzy Bolecnauci , proszę Was, uczcie się ... ja stary , głupi i brzydki .. Proszę Was, uczcie się :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
2 października 2013r. o 23:19
...dobranoc panniusiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2013r. o 23:51
capitanosss napisał(a): ...ten kto mówi(wypowiada sie) bez pomocy kartki(ściagi,opisu)....OZNAJMIA SZCZERZE,UCZCIWIE I PROSTO Z SERCA.....

NIE MA W TYM ANI FAŁSZU I ANI ZAKŁAMANIA.....


...ani sensu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
3 października 2013r. o 5:40
Pannazdzieckiem napisał(a): ...
Pozostały Kaczor, Droga Arystokratko, ma to do siebie , że potrafi skubaniec gadać godzinę i nie zerka na ściągę :D Ciekawym , kto Go wyhodował ? :D
Nie byłem , wolałem przytulać się do Ukochanej. Gdyby to było w poniedziałek , którego nie lubię... to inna sprawa. :)

Aaa, my tam wolimy sporty ekstremalne :D
Mamusia, polonistka, skubańca wyhodowała.
Złoty róg powiadasz, ma go raczej Donek & Co. Kaczor nie miał większości, no i jeszcze te media mętnego nurtu... Zagrał va banque i przerżnął, bo młódź poszła na wybory i po drodze zabrała babci dowód :D .
No i teraz małpa z brzytwą kolejny raz podnosi akcyzę na fajki, lekarstwo na alzheimera.
...A ja wciąż czekam na trybuna, który powie niczym W.Churchill : "Polska nie ma przyjaciół, Polska ma swoje interesy"... i słowa dotrzyma.
Pozdrawiam, miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego