Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłumy przyszły zobaczyć Kaczyńskiego
~ niezalogowany
2 października 2013r. o 12:49
tieri napisał(a): panna zgodzę się z tym że część opozycji zginęła, ale jak widzę fachowców tego fanatyka to mi ręce opadają.


Masz odpowiednie kompetencje do oceny tych "fachowców"? Czy chociaż raz wysłuchałeś ich wykładów? Do oceny użyłeś rozumu i racjonalnego myślenia, czy też medialnych stereotypów? Może idziesz na łatwiznę, weź zacznij myśleć samodzielnie pluszowy móżdżku - bez urazy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Tieri niezalogowany
2 października 2013r. o 12:51
Problem jest w czym innym - nikt nie cytuje Macierewicza wszyscy powtarzają załgane brednie wymyślone przez propagandę wyzywając go od durniów. Lustra nie mają?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10557
#Preczzkomuna nieaktywny
2 października 2013r. o 13:19
Pannazdzieckiem napisał(a):
Kiedy w ścierwomediach pokazywali Ateny z lotu ptaka i i widać było , że są baseny w przydomowych ogródkach ( być może fotomontaż ), to Gwiazdowski powiedział , że kryzys grecki , to efekt hulaszczego życia greckich emerytów i rencistów ( gdzieś już słyszałem ten slogan, kto wie , czy nie u Laskowika. To po pierwsze. Po drugie , chłopaki w necie twierdzą ( a ja się z nimi zgadzam ) , że nie ma kapitalizmu i wolnego rynku . Adam Schmit się pomylił. Jest pozbawiony ludzkich odruchów, bezwzględny, globalny korporacjonizm.
Powiedz mi Drogi Antykomunisto , jak to możliwe , aby facet firmujący własnym nazwiskiem zdechłą ideę , żeby nie powiedzieć oszustwo , może być Twym autorytetem ? Kto jak kto, ale Ty doskonale wiesz , co jest grane na tej nieszczęśliwej Planecie , Przemo dopiero się uczy , podobnie , jak i ja. Pozwolisz , że przypomnę naszą wymianę zdań o Kennedym. Parytet złota przyczyną śmierci.
Po trzecie. Nie wiem , dla kogo Gwiazdowski pracuje, ale sądząc po Jego komentarzach odnośnie książki „ tej lewaczki „ Naomi Klein , to robi dla banksterów z eurokołchozu . Robi pod hasłem: Polaczki , nic się nie stało , ja czuwam, ja się na tym znam.

Obaj stoimy po tej samej stronie barykady Drogi Antykomunisto :). Won ze sprzedajnymi autorytetami.


System w jakim żyjmy każdy widzi. Nie jest to kapitalizm jak nazywa to Twoja Naomi Klein. Myli pojęcia. To jest etatyzm drogi kolego. Kapitalizm był w XIX w w ameryce i ślad po nim zaginął. Odeszli od niego, nie dlatego, że się nie sprawdzał normalnym ludziom lecz dlatego, że nie sprawdzał się banksterom, wielkim firmą, korporacją. Do dnia dzisiejszego próbują zabetonować rynek. Dalej to robią. Żaden bankster, żadna korporacja nie chce wolnego rynku, bo by się okazało, że zaraz może ich kto inny wygryźć z rynku. Są chronieni przez państwo, i przekupują polityków by przypadkiem wolnego rynku nie wprowadzić. Państwo i klasa polityczna jest temu winna. Kapitalizm to wolność, własność i sprawiedliwość, to pani sprzedająca pietruszkę i nie wisi nad nią skarbówka ( bo jej nie ma :O), to wszyscy ludzie handlujący ze sobą. Nie banki i korporacje. Kapitalizm to również jak sam twierdzisz dobrze funkcjonujący pieniądz, bądź ich konkurenci ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2013r. o 15:02
&feature=em-subs_digest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2013r. o 16:21
~ napisał(a):
&feature=em-subs_digest


a czy on jest polakiem czy amerykaninem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2013r. o 16:24
~ napisał(a):
a czy on jest polakiem czy amerykaninem ?


idio-tyczne pytanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
2 października 2013r. o 17:14
~Do Tieri napisał(a): wszyscy powtarzają załgane brednie wymyślone przez propagandę

jacy wszyscy?? o jakich załganych bredniach mówisz?
Macierewicz razem z tymi swoimi fachowcami ośmieszają cały kraj na arenie światowej. Dajesz się zmanipulować gościowi który zlikwidował wywiad wojskowy. Zamiast gnić w więzieniu głosi przeróżne teorie nt katastrofy smoleńskiej. Ile już było wersji zamachu??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 października 2013r. o 19:33
tieri napisał(a):
~Do Tieri napisał(a): wszyscy powtarzają załgane brednie wymyślone przez propagandę

jacy wszyscy?? o jakich załganych bredniach mówisz?
Macierewicz razem z tymi swoimi fachowcami ośmieszają cały kraj na arenie światowej. Dajesz się zmanipulować gościowi który zlikwidował wywiad wojskowy. Zamiast gnić w więzieniu głosi przeróżne teorie nt katastrofy smoleńskiej. Ile już było wersji zamachu??


już się powtarzasz

zapomniałeś dodać, że wywiad wojskowy o którym piszesz to tzw WSI, czyli komunistyczna agentura, z rosyjskimi agentami, z rosyjskim rodowodem, ci którzy teraz potajemnie chcieliby rządzić Polską

znów zaczynasz wypisywać formułki z mediów, gówno wiesz, a zabierasz głos :) myśl człowieku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie