Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Komu? ilu? ile? z 1%
~Karol niezalogowany
2 października 2013r. o 9:41
~ napisał(a): Co do koloni, to w świetle ostatnich wydarzeń posyłanie dzieci z księżmi nie będzie bardzo "popularne", zabytki niech remontują ich właściciele - za swoje a co do nienawiści i zaślepienia to nie to, ja powiedziałbym że to bardziej otwarte oczy i głowy ludzi którzy nie są zaślepieni "teoriami" głoszonymi przez kościoły, piszę w liczbie mnogiej bo wszystkie łżą, ten wasz ma w tym największą wprawę i tradycję ale to się kończy - dno zostało już osiągnięte! Amen.


Tematem nie jest wyrazanie swojej niechęci do kościoła tylko procedura przekazywania 1% na czyjąkolwiek rzecz. Na kolonie ze świetlic przyparafialnych nie jeżdżą księdza, jak Cię tak to boli. A zabytki właśnie remontują właściciele czyli parafianie, bo kościół należy do parafii, a nie do księdza, który się zmienia. Parafianie mają wole dokonać restauracji witraży to sobie przekazują swój PRYWATNY 1% na ten cel i na serio nic Ci do tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renata niezalogowany
2 października 2013r. o 10:14
Ja nie wiem czy czytanie ze zrozumieniem, w tym przypadku wyjaśnień Karola, jest tak strasznie trudne. Przypadek TOjasieńki pokazuje, że tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pecik niezalogowany
2 października 2013r. o 11:27
TOjsienka napisał(a): (...)

Chyba znów nie doczytałaś, jakiś karolek nie sapie w obronie uciśnionych tylko wykłada Ci zasady jak to działa, a Ty ze swoim koleżka szukasz jak zwykle zwady i umoralniasz inych co powinni a co nie. Ciebie nikt nie zmusza do deklaracji na co dajesz i czy wogóle dajesz więc od cudzych pięniedzy Ci wara. Szkoda że w takim temacie toczą się głupie dyskusje. Gratuluje wszystkim obdarowanym i dziękuję wszystkim darczyńcom.Róbmy swoje, może to coś da, kto wie.

Zmoderowano 02.10.2013 godz.13:14 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego spamu (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
2 października 2013r. o 14:06
O jak mi przykro.Przepraszam waćpanów że jeszcze raz spamuję ale szkoda że nie ma tu emotikony z płaczem ze śmiechu bo wyraziłabym swoje emocje w tej chwili.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaj niezalogowany
2 października 2013r. o 15:55
Motywacja napisał(a): Ale z tym przekazywaniem 1% dla parafii to chyba kpina? Tylu dzieciom potrzebna droga pomoc medyczna lub często po prostu ciepły posiłek i to niedaleko nas. Za każdym rogiem można takie dzieci spotkać, a ludzie przekazują pieniądze czarnej mafii, która doskonale wie jak wypchać sobie nimi brzuchy. Żałosne, serce się kraje.


Całkowicie sie z Tobą zgadzam -(jak miło)ale to własnie moherki zanosza i jeszcze w raczke całują .No coz mają takie prawo jak już pisałem niewiele widzą ,słyszą i dodam czują .ALE PRAWO MAJĄPozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
2 października 2013r. o 16:09
~mir.ko napisał(a): ja 1% daje na biedne panstwo. nie bawie sie w te zenady tak jak w nakretki


A ja w tym roku swoje 1,50zł przekazałem jednej z organizacji ktora za darmo wypełniła mi PIT i takich jak ja było az 90 ,zebrali mała sumkę ale z tego co wiem kazda złotowke wydają z GŁOWĄ CIESZE SIE ZE MOGŁEM WESPRZEC I ZROBIE TO ZNOWU .sWIADOMY MOHER
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11370
#hera nieaktywny
2 października 2013r. o 22:55
W imieniu pani Mirosławy Gołębiowskiej serdecznie dziękuję Wszystkim osobom ,które przekazały 1 % podatku dla Ani i Krzysia na leczenie ,rehabilitację oraz na wyjazdy na wizyty kontrolne do lekarzy specjalistów. :* [img=1380747322_8f5edsb.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antek niezalogowany
14 marca 2014r. o 21:18
Kurcze, za pozno, juz oddalem swoj procent fundacji L'Arche, http://www.larche.org.pl/jak-pomoc/1-procent
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.