Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ogrzewanie gazowe

~Basia niezalogowany
5 października 2013r. o 18:58
Mam pytanie dot.ogrzewania gazowego. Czy na noc zupełnie wyłączać piec czy ewentualnie zostawic na jakieś 17,5 stopni ( na razie nie ma jeszcze mrozów). A rano znów podwyższyć temperaturę na 19 czy 20 stopni. Jak postępujecie ? pytam bo to jest mój pierwszy sezon z własnym ogrzewaniem gazowym.
Mieszkanie ma ok. 50 m 2.
Dziękuję za cenne informacje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jq niezalogowany
5 października 2013r. o 20:38
od 22-6 mam ustawione na 19stopni a od 6- 22 na 21 stopni i jak temperatura spada poniżej zaprogramowanej piec sam się włącza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2013r. o 21:42
Basiu najlepiej poradź się sąsiada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2013r. o 7:47
~Basia napisał(a): Mam pytanie dot.ogrzewania gazowego. Czy na noc zupełnie wyłączać piec czy ewentualnie zostawic na jakieś 17,5 stopni ( na razie nie ma jeszcze mrozów). A rano znów podwyższyć temperaturę na 19 czy 20 stopni. Jak postępujecie ? pytam bo to jest mój pierwszy sezon z własnym ogrzewaniem gazowym.
Mieszkanie ma ok. 50 m 2.
Dziękuję za cenne informacje.


Ja nie polecam wyłączać pieca na noc...w nocy ustaw sobie np na 18 a w dzień na 21. Nigdy nie wyłączam na noc bo ozimniłoby sie bardzo i wtedy do podgrzania do 21 zeszłoby duzo gazu a za tym idzie kosmiczny rachunek... lepiej utrzymywac temperature niz chajcowac co 2,3 godziny. Ja tak robie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
6 października 2013r. o 8:49
podwyższenie temperatury o 1 stopień to podwyższenie rachunku o 10% tak to wygląda po fachowemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2013r. o 12:24
ja na noc nie wlaczam w ogole chyba ze naprawde przyjda wielkie mrozy to mam na 17 stopni w dzien od 6 do 21 godz. na 21 stopni to tez duzo zalezy od pogody bo jak jest cieplo pieca w dzien nie wlaczam w ogole tylko lekko podgrzewam na wieczor do kąpania zeby bylo cieplo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pupsi niezalogowany
6 października 2013r. o 14:10
a u mnie w domu zawsze jest 25stopni i jeszcze nie grzeje:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OLA niezalogowany
6 października 2013r. o 16:37
Ja, na noc zostawiam na 19 st, w dzien daje 20,5 st i tak się kręci.....jak są większe mrozy to na noc mam 18,5 st a w dzień 19,5st. Ale i tak rachunki mam ok 500zł w zimie....a też mam 56m2. Szkoda gadać....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza