Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczepionka Broncho – Vaxom

~.... niezalogowany
5 października 2013r. o 20:36
czy ktoś stosował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wiosenna niezalogowany
5 października 2013r. o 20:51
Są to tabletki. Podawałam je swoim dzieciom. 10 dni na czczo, potem dwadzieścia dni przerwy i znów dziesięć dni, i 20 przerwy i 10 dni i 20 przerwy. Potem 3 miesiące nic a potem znów 10/ 20
Są zdrowe i ja za tydzień rozpoczynam znów kolejną kurację. Stosuję ją 10 rok z rzędu i jestem zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
5 października 2013r. o 20:53
mi chodzi o to czy ktos miala jakies dziwne dzialania uboczne typu stany podgoraczkowe kaszel itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
6 października 2013r. o 9:48
Ja też ją stosowałam u dziecka na początku tego roku po zapaleniu płuc. Ona chroni przed infekcjami bakteryjnymi i faktycznie w przedszkolu była anginą, córka nie miała, ale czy to faktycznie pomogła ta szczepionka czy po prostu przypadek, tego nie wiem. Ważne jest, żeby dziecko przyjmując te tabletki było zdrowe, absolutnie nie miało stanów podgorączkowych, a tym bardziej gorączki, ponieważ to jest szczepionka, tylko doustna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~justys niezalogowany
6 października 2013r. o 9:53
moje dziecko jest wlasnie podziebione i na antybiotyku dostal ta szczepionke po mimo ze jest infekcja ale po podaniu pierwszej dawki wystapily stany podgoraczkowe i teraz sama nie wiem czy podawac czy tez nie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ona niezalogowany
6 października 2013r. o 11:56
Bo właśnie mi dwóch różnych pediatrów kazało przerwać stosowanie na czas gorączki, przeziębienie mogło być tylko właśnie o gorączkę chodziło. Najwyżej może zadzwoń i spytaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
6 października 2013r. o 12:09
Ja bym swojemu dziecku nie podała żadnej szczepionki, gdyby miało gorączkę.
Organizm powinien mieć "siłę" zwalczyć to, co jest osłabione w tej szczepionce.
Ma być zdrowy!
Poczekaj aż Twojemu dziecku minie gorączka, wtedy podaj szczepionkę.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
6 października 2013r. o 12:19
~Wiosenna napisał(a): Są to tabletki. Podawałam je swoim dzieciom. 10 dni na czczo, potem dwadzieścia dni przerwy i znów dziesięć dni, i 20 przerwy i 10 dni i 20 przerwy. Potem 3 miesiące nic a potem znów 10/ 20
Są zdrowe i ja za tydzień rozpoczynam znów kolejną kurację. Stosuję ją 10 rok z rzędu i jestem zadowolona.
Co ty kobieto za bzdury opowiadasz szczepionki to śmierć.tu masz żrudło. http://artelis.pl/artykuły/42930/szczepionkowe-ludobujstwo-raport
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza