Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Mieszkanie w Bolesławcu.

11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 20:36
A gdzie ja okazuje brak szacunku?
To chyba osoba, która piszę, że lepiej wyp.... z tego kraju okazuje brak szacunku do tej ziemi na krwi i pocie budowanej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4155
vorph
9 października 2013r. o 20:48
Ja wyp...., ale spójrz na to z innej strony, wszelkie pieniądze zarobione tam inwesuje w Polsce, jednocześnie dając zatrudnienie innym w kraju, mógłbym to olać i mieć spokuj z US i innymi urzędnikami, ale plujcie dalej, w koncu oleje to wszystko, i nawet te pie... podatki będę gdzie indziej, gdyż tam, nawet z tym jest łatwiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2013r. o 20:53
Motywacja napisał(a): A gdzie ja okazuje brak szacunku?
To chyba osoba, która piszę, że lepiej wyp.... z tego kraju okazuje brak szacunku do tej ziemi na krwi i pocie budowanej.


o partyzant
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 22:05
Aaaaa tu. A już nie chciałem nic pisać, bo zaraz znowu będzie, ze cham i prostak jestem, ale jak tak bardzo się domagacie.
vorph napisał(a): podatki będę gdzie indziej, gdyż tam, nawet z tym jest łatwiej.

Się rockefeller znalazł. To pewnie te nowe tablety dla P-OSŁÓW to Ty sponsorujesz. Nie zostawiaj ojczyzny magnacie, bez Ciebie i Twoich podatków wszystko uj strzeli. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4155
vorph
9 października 2013r. o 22:09
a wiesz, iż bez podatków zwykłych obywateli wszystko uj strzeli? :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 22:11
No pewnie tak, ale tak to ująłeś, jakbyś był głównym żywicielem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4155
vorph
9 października 2013r. o 22:15
az tak wyskokiego mniemania o sobie nie mam :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
9 października 2013r. o 22:18
Ale jesteś blisko :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.