Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Media według Miecugowa
4469
#Patrzalski nieaktywny
14 października 2013r. o 1:13
Miecugow będzie krytykowany zawsze .Nie... żeby krytykanci cokolwiek zrozumieli z jego przekazu :) Będą krytykować bo facet pracuje dla TVN .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2013r. o 6:42
~ napisał(a):
falco napisał(a): byłem i fajnie było... :D

kłamiesz, nie ma cie na zdjęciach


wyretuszowano mnie.... a tak na poważnie ,to nie szukałem ,,afisza,, ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
14 października 2013r. o 8:57
mysle ze stosunek mlodsi/starsi bylby zblizowny gdyby porownac spotkanie z Miecugowem a Kaczynskim. wszystkich dokladnie nie widac na zdjeciach z obu spotkan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 października 2013r. o 14:59
Tym gorzej dla Miecugowa.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2013r. o 18:54
jeśli tak bardzo jesteś przeciw to dlaczego nie pokazałeś się na spotkaniu i nie postawiłeś ,,zarzutów,,

zresztą co mnie to obchodzi... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
14 października 2013r. o 20:02
Miecugow wskazał na "jakość" widzów...Coż , jaka telewizja tacy widzowie. A TVN to Walterowie. A Walterowie to przyjaciele Kwaśniewskich :P Wszak pani Jolanta K. też ma tam swój program kulturalny , w stylu "jak zachować się przy stole konsumując ślimaki"...Kto może być adresatem takiej nauki ?? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2013r. o 20:10
bezdomni...
bezrobotni...
mają dużo czasu a jeszcze ślimaki śmigają po łąkach... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
14 października 2013r. o 22:10
falco napisał(a):
zresztą co mnie to obchodzi... :D


:)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza