Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

List otwarty do Wójta Gminy Osiecznica

~ niezalogowany
11 października 2013r. o 10:10
Myślę ze aż tak daleko by się nie posunela zeby pisać te wszystkie bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 10:22
~ napisał(a): Myślę ze aż tak daleko by się nie posunela zeby pisać te wszystkie bzdury.

Ci co znają wiedzą. ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
11 października 2013r. o 10:31
Tak dla informacji. Poniższe posty pisane z jednego IP, co widzi każdy zalogowany :>
Czyżby pani sekretarz ?

~ napisał(a): Myślę ze aż tak daleko by się nie posunela zeby pisać te wszystkie bzdury.


~ napisał(a): Jestem pracownikiem gminy i nigdy nie zostałam ponizona ani nic z tych rzeczy.to zwykle pomowienia


~ napisał(a): Jestem takiego samego zdania.pani jest osoba o dobrym sercu.ten kto to napisał jest msciwy po prostu i tyle


Tu natomiast prawdopodobnie inny pracownik :>

~ napisał(a): Zgadzam się.prosze pójść na basen i posłuchać jak traktowani są klienci albo do goku.pani kierowniczka wyżej s...a niż d...e ma!!!!!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e'e niezalogowany
11 października 2013r. o 10:39
Ciekawe, kto chce zaszkodzić Pani Sekretarz? A może jest ktoś chętny na to stanowisko? Albo przerost ambicji własnych? Chyba nie tędy droga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e'e niezalogowany
11 października 2013r. o 10:42
A pracownicy urzędu i kierownicy urzędu są zdziwieni - nie wiedzą o co chodzi. Wie tylko ten, kto napisał list otwarty. Niech powie otwarcie o co chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 10:45
Panie Wójcie a co Pan na to ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pol niezalogowany
11 października 2013r. o 10:47
Wybory to lekarstwo na tę chorobę !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 11:31
Wszyscy doskonale wiemy kto napisał ten przeinteligentny list i kto się zle wypowiada o gminie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.