Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problemy z telefonami w Szczytnicy

~AMITIEE niezalogowany
16 października 2013r. o 13:10
Od kilku miesięcy uzytkownicy tel. komórkowej mają problemy z odbiorem połączen Plusa, Orange i innych. Jaka jest tego przyczyna-może ktoś się orientuje? Sprawa dosyć ważna, ponieważ praktycznie jesteśmy odcięci ...od świata. !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a.p niezalogowany
16 października 2013r. o 16:53
Ja miałam problem ok 3mc temu w play, a wiadomo korzysta on z zasięgu albo plusa albo orange. Nawet do biura obsługi nie możnabyło się dodzwonic bo tak przerywało . Jak zgłaszałam z koleżanką w sieci to byli zdziwieni , że takie problemy wielkie bo nikt nie zgłaszał. Ale później wszystko się uspokoiło. Aktualnie nie mam żadnego problemu z jakośccia połączeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
30 października 2013r. o 14:09
~AMIEE napisał(a): W związku z problemami z połaczeniami przychodzącymi i wychodzącymi w sieci PLUS , informuję że sprawę zgłosiłam telefonicznie w Departamencie Reklamacji w Warszawie ul. Postępu 3 02-676 Warszawa. Jest to konsekwencją niepoważnego traktowania petentów , zgłaszających ów problem w siedzibie Plusa w Bolesławcu. Do tej pory nie uzyskaliśmy żadnego wyjaśnienia w w/w sprawie i jesteśmy konsekwentnie zbywani.Teraz należy złożyć na w/w adres w W-wie, pisemną reklamację i podać przynajmniej kilkanaście nr. tel komórkowych w Plusie , których właściciele doświadczyli problemów z połaczeniami.Czy są zainteresowani ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11000
#Gilbertt nieaktywny
30 października 2013r. o 14:19
w TOMASZOWIE I KRUSZYNIE to samo w sieci plus to jakaś masakra żeby gdzie kolwiek sie dodzwonić ręce opadają,zasięg jest ,a nie idzie nawiązać połączenia czy możę ktoś dzwonił do operatora w tej sprawie? :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11412
#wojtek11 nieaktywny
30 października 2013r. o 14:27
dobrze że wkońcu ktoś poruszył ten temat ,bo normalnie nie idzie wytrzymać z tym problemem nawiązywania połączeń ,ja mam w plusie 2 telefony i tak samo zasięg jest a połączyć sie to graniczy z cudem, ludzie czy to era kamienia łupanego?????żeby płacić za abonament i niemieć możliwości kożystania z telefonów !!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2013r. o 20:01
gościszów ma to samo ,było zgłaszane kilkakrotnie ,i nic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~666 niezalogowany
31 października 2013r. o 7:32
Mieszkam w Szczytnicy na blokach i od kilku miesięcy jest masakra.
Wcześniej był problem z zasięgiem, na dzień dzisiejszy jest zasięg, ale nie można się nigdzie dodzwonić, do mnie również nie można się dodzwonić. Przychodzą tylko sms-y, że któś próbował się do mnie dodzwonić, pomimo tego że jest pełny zasięg. Mam 2 telefony w abonamencie i czekam tylko jak skończy się umowa wtedy automatycznie przechodzę do T-mobile. Prowadzę sprzedaż internetową i mam ciągły kontakt z klientami (poza obszarem Szczytnica i lsse) przyjeżdżam do mieszkania i już jest koniec. Ludzie mają tego już dosyć.Zgłaszane kilka razy do punktu plusa w bolesławcu. Twierdzą że jest jakaś modernizacja nadajników, ale jak dla mnie to ściema bo nie trwało by to kilka miesięcy. Jak dzwonie do biura obsługi to tylko przyjmują reklamacje i nic się nie dzieje.
Rozmawiałęm z wieloma osobami na tym obszarze i wszystkie zakłądy pracy na legnickiej strefie ekonomicznej mają tem sam problem. Najgorsze jest to jak jest bardzo pilna potrzeba zadzownienia a tu pikerdoli mi że sieć jest zajęta albo problem z siecią to mam ochote pojechać do punktu plusda i wszystkim zogi z dupy powyrywać. Rozumiem jak trwa to kilka dni, ale nie kilka miesięcy!! Za co płace te abonament???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
31 października 2013r. o 10:08
mieszkam na osiedlu Kwiatowym i u mnie jest to samo z PLUSEM nigdzie nie można się dodzwonić a jak już to połączenie zostaje przerwane i pojawia się komunikat POZA ZASIĘGIEM SIECI.Masakra!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza