Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z uciążliwą i wulgarną sąsiadką

10114
#alter nieaktywny
21 października 2013r. o 23:34
Tak-tak. :) Zapomniałem jeszcze dodać, że bardzo ważna jest konsekwencja w postępowaniu. Uciążliwa sąsiadka może nagle zmienić front i udawać dla odmiany uprzejmą sąsiadkę. Pomimo to nadal należy utrzymywać takie osoby na zdrowy dystans. :)


<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
983
#Calahan nieaktywny
23 października 2013r. o 13:32
hemi napisał(a): Calahan ,bez obrazy ,ale twa porada "najlepsze co można zrobić to modlić się o Boże działanie w życiu tej osoby" w przypadku takiej osoby to jak porada aby pójśc z konewką na saharę co by walczyc z efektem cieplarnianym
Witaj! Ja bym powiedział, że ta modlitwa to jak spadający deszcze na saharę :). Ludzie mają problemy duchowe które wynikają np. z ich nieprzebaczeń, więc najlepiej jest rozwiązywać problem u źródła.

Jeśli chcemy żyć jak w bajce, najpierw sami musimy zostać bohaterami nie z tej bajki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
23 października 2013r. o 13:42
Calachanie,
możesz skonkretyzować, z którego odłamu jesteś? Ostatnio bardzo miło mi się rozmiawiało z pewnymi osobami. Aż tak miło, że zaprosiłem ich na herbatę/kawę. W końcu znaleźli się ludzie, którzy byli w stanie przedstawiać kontargumenty i odwrotnie. Właśnie jestem ciekaw, czy to Twoi znajomi.
Uwielbiam merytoryczną dyskusję, bez fanatyzmu i chciałoby się więcej takich, ale niestety jesteśmy już za bardzo podzieleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mafia niezalogowany
23 października 2013r. o 15:15
my się takimi sprawami zajmujemy za oplata, raz się z sasiadka spotkamy i gwarantujemy ze jak ja spotkasz następnym razem to ci się będzie klaniac:) sa sposoby oj sa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2013r. o 15:17
~mafia napisał(a): my się takimi sprawami zajmujemy za oplata, raz się z sasiadka spotkamy i gwarantujemy ze jak ja spotkasz następnym razem to ci się będzie klaniac:) sa sposoby oj sa :)


Na takich jak ty też są sposoby :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2013r. o 15:25
~ napisał(a):
~mafia napisał(a): my się takimi sprawami zajmujemy za oplata, raz się z sasiadka spotkamy i gwarantujemy ze jak ja spotkasz następnym razem to ci się będzie klaniac:) sa sposoby oj sa :)


Na takich jak ty też są sposoby :D


uświadom mnie , bo jeszcze się taki madry na mnie nie znalazł, tylko nie mow ze policja błagam !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2013r. o 15:28
~ napisał(a):
uświadom mnie , bo jeszcze się taki madry na mnie nie znalazł, tylko nie mow ze policja błagam !!!


Jak ktoś nie ma mózgu to nic mu nie pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ten sam problem niezalogowany
23 października 2013r. o 19:39
~ala napisał(a): Takim ludziom, co to w życiu nie mają się już czym innym zająć, tylko umilaniem życia sąsiadom schlebia to, że kogoś denerwują - delikatnie mówiąc - swoim działaniem. Moi sąsiedzi nie posuwają się do jakichś drastycznych działań, co najwyżej śmiesznych i niegroźnych. Odkąd ich ignoruję i nie reaguję na żadne komentarze ani złośliwe zaczepki, przestali prowokować. Jak widzą, że ich usilne działania wytrącenia mnie z równowagi nie dają rezultatu, to co będą walić dalej głową w mur? Oczywiście nie poprzestają, ale brak im nowych pomysłów, a stare nie dały efektu. Łącznie z pismami z donosami do różnych tylko im znanych instytucji (jak w PRLu). Wiadomo, że wychodzę z dyktafonem w kieszeni i mam zdjęcia różnych ich idiotycznych działań, ale na razie do sądu się jeszcze nie wybieram.


Jeśli pisali donosy, to musiałaś im dać jakieś powody "elu", bez nich bezcelowym jest pisanie donosów. To po pierwsze. A po drugie, jak już zebrałaś tę dokumentację z dyktafonui zdjęcia, to dlaczego nie idziesz do sądu?
Też mamy upierdliwych sąsiadów ale wyglądają mi raczej na takich z dyktafonem i aparatem....
I tak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. A może Twoi sąsiedzi myślą w ten sam sposób o Tobie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza