Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co słychać u „sprzedawców cudów”?
41
#jegomosc nieaktywny
20 października 2013r. o 20:00
Motywacja znajdź sobie proszę jakieś inne hobby ok?

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Izabela niezalogowany
20 października 2013r. o 21:36
Świetne miejsce dla osób lubiących piękne, oryginalne i unikatowe rzeczy. Sklep prowadzony z wielkim zapałem i miłością, za co podziwiam właścicielkę Gabelka :) Szczególnie, że handel rękodziełem w Polsce nie jest łatwy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 października 2013r. o 22:30
jegomosc napisał(a): Motywacja znajdź sobie proszę jakieś inne hobby ok?


A ja się po raz pierwszy w życiu zgadzam z Motywacją pod pewnym względem,bo większość rzeczy wygląda jak by się małe dzieci bawiły,takie to nieudolne i kulfoniaste ,niezgrabne.Nie piszę to jako osoba nie potrafiąca niczego zrobić w sensie rękodzieła,bo maluję farbami ceramicznymi,maluję obrazy olejne,akwarele i pastele,zdobię różne użyteczne przedmioty i przeobrażam pozornie nieuzyteczne w funkcjonalne i piękne metodą decoupage,szyję patchworki,zdobię porcelanę ,robię róznorodne malowidła na ścianach,wykonuję różne stroiki,przyozdobienia itd,itp,tak ,że naprawde prosze uwierzyć,że piszą tu ludzie ,którzy mają jakieś pasje i hobby i skoro im się nie podobają te "cudeńka" to chyba wolno im mieć swoje zdanie czyż nie? Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~: niezalogowany
20 października 2013r. o 23:08
Nie o podobanie tu chodzi, a o język wypowiedzi i poszanowanie drugiego człowieka i jego pracy.
Rękodziełem dość często zajmują się osoby starsze i to ma być powód do wyśmiewania?

Nie jestem w stanie zrozumieć niektórych wypowiedzi.
Pozdrowienia

Zmoderowano 21.10.2013 godz.21:46 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2013r. o 0:28
No ,owszem ,wyśmiewac nie należy,przejrzałam tę stronę już po zmoderowaniu niektórych wypowiedzi,więc nie wiem co kto napisał,tyle tylko ,ze Motywacja wyraza zdziwienie jakoby to miały być cudeńka,,i tyle. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Motywacja niezalogowany
21 października 2013r. o 7:36
No napisałem, że robótka emrytów.
Emeryt=osoba starsza. W jaki sposób tu kogoś wyśmiałem?
W ogóle jegomościu to nie ja pisałem, bo jak doskonale wiesz, zablokowaliście mi konto. Co więcej zablokowaliście moje IP, więc ode mnie wara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maja niezalogowany
21 października 2013r. o 12:56
Witam
Po przeczytaniu artykułu wybrałam się do Gabelka, gdyż szukałam prezentu na mamy urodziny.
Na wejściu miło mnie przywitano i oprowadzono, wybór rękodzieła wszelakiej maści jest tam wielki, przeróżne techniki i wykonanie.
Przyglądając się uważnie, znalazłam może ze dwie trzy rzeczy które może mniej pracowicie zostały wykonane, ale reszta super i skusiłam się na przepiękną torbę i biżu dla mamy, cena bardzo przystępna jak na rękodzieło.
Polecam szczerze i pozdrowienia dla właścicieli.
Pozdro all
Maja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hhh niezalogowany
21 października 2013r. o 14:14
super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza