Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Żółta woda w kranie

~M.Z niezalogowany
23 października 2013r. o 21:10
Witam wszystkich! Mieszkam przy ulicy Starzyńskiego. Mam pytanie do mieszańców okolicznych ulic. Czy u Was w kranie także leci brudna woda? Dziś jak nalałam wody do wanny to wyglądała jak zupa. Miała żółty kolor. Nie wiecie czy ma to jakiś związek z pracami wykonywanymi na terenie kolo hurtowni alkoholowej? Jeśli tak to dlaczego mieszkańcy nie zostali poinformowani o utrudnieniach. Jeśli chodzi o kąpiel czy mycie naczyń nie ma to większego znaczenia, jednak przy praniu czy gotowaniu ma. Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
23 października 2013r. o 21:21
Woda jest koloru rdzy ;( Nikt nie uprzedził mieszkańców dzielnicy ;( Masakra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2013r. o 6:51
woda koloru brunatnego z osadem koloru rdzy i czegoś czarnego. pranie białe zrobiło się rude w rdzawe plamy . mam nadzieje że tylko ja wpadłam na głupi pomysł zrobienia prania. niestety nie chce zejść. a woda co prawda zyskała na wyglądzie ale dalej była z lekkim zabarwieniem, zwłaszcza jak napuściło się dużo do wanny czy brodzika. cóż kupiłam na razie 5litr baniak wody bo ta strach do ust wziąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
24 października 2013r. o 8:31
A była taka dobra ,zdrowa tylko pić jak zachęcał pan prezes wodociągów.Kilka dni temu waliła chorem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meggi niezalogowany
24 października 2013r. o 8:36
na Jana Pawła II też od wczoraj paskudna, brunatna woda, łee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jr niezalogowany
24 października 2013r. o 10:40
ktoś powinien ponieść koszty spuszczenia tej wody do kanalizacji
mi się zepsuła bateria w zlewie od tego osadu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~meggi niezalogowany
24 października 2013r. o 12:16
Wszystkie uwagi, skargi i żale powinno się zgłaszać do PWIK- u.
Ja dzwoniłam i okazało się, że tam nic nie wiedzą, ponieważ nikt nie zgłaszał uwag do jakości wody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 października 2013r. o 12:25
jestem z jana pawła dzwoniłam w tej sprawie do spółdzielni,która obwinia za to wodociągi,a wodociągi spółdzielnie,przecież taka woda popsuje junkersy,pralki.rury i kto za to odpowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza