Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Siłownia dla pań w Bolesławcu

4560
#Wiolizna nieaktywny
1 listopada 2013r. o 20:08
Silownia to silownia. Zamierzam sie zapisac i intensywnie cwiczyc, na tym sie sskupiac, a nie na tym czy mi brzuch odstaje albo d.upa za bardzo, albo ktos patrzy lub nie. Nie ma co sie przejmowac samcami, bo oni tez korzystaja z silowni dla podniesienia wlasnego ego. Co w tym zlego, że patrza? Niech patrza, w d.upie tam i robic swoje. Niech widza jak silne i potrafia byc kobiety :D Mam pod nosem Orke i chyba tam sie wybiore. Ile karnet wie ktos?

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 listopada 2013r. o 20:17
Ja chodziłem przez 2 lata do Cezara i sprzęt spoko,atmosfera też.
Jak wpadała jakaś dziewczyna to wiadomo,że rzuciło sie okiem ,od normalne ,ale nie było jakoś szczególnego gapienia sie i tyle.
Ot normalne zachowanie i tyle.
Facet ,który nie rzuci okiem na dziewczyne i dziewczyna ,która nie rzuci okiem na faceta to chyba nie jest normalne,nie? :)

Jedni tam ostro trenują aby zrobić rzeźbe czy inną siłę, inni aby zrzucic troszke (lub więcej) tłuszczyku.
Ot siłownia i tyle:)
Nie wiem czemu siłownia się kojarzy (dla wielu) z miejscem gdzie chodzą osoby o idealnej figurze?
Widziałem wiele osób z nadwagą ,które wpadały tylko po to ,aby zaliczyć bieznię,rowerek czy inny stepper i brawo :)

Moim zdaniem Cezar (jak inna siłownia) to idealne miejsce aby zadbać o siebie i to niezaleznie od tego czy waży się 150kg i chce troszke spalic ,czy też mając normalną wagę potrenowac aby było więcej w mięśniach :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4560
#Wiolizna nieaktywny
2 listopada 2013r. o 8:31
Jakie ceny na Ogrodowej? Chodzi mi o karnet miesięczny. Na Orce z tego co wiem to 100zl.


Dopisane 02.11.2013r. o godz. 08:31:

Ach i jeszcze chciałabym sie dowiedziec gdzie odbywaja się zajęcia Zumby w Bolesławcu?

"Co mnie nie zabije to mnie wzmocni" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kali niezalogowany
2 listopada 2013r. o 21:19
polecam activ wiele urządzen dla pań super atmosfera tanio polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Snikers niezalogowany
3 listopada 2013r. o 5:03
W Cezarze karnet dla pań - 55 zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emotikon niezalogowany
3 listopada 2013r. o 8:26
jak bym miał ...owac kilka razy w tygodniu na dolne mlyny do cezara bo zaoszczedze kilka złotych na karnecie-nie dziekuje! orka 100zl activ 75zl cezar 55zl .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
3 listopada 2013r. o 8:40
...gdzie najlepszy saloon kosmetyczny dla mężczyzn..??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
4 listopada 2013r. o 11:35
!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.