Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Terminarz wydawania żywności
~mopsowicz od lat niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 23:40
w tym kraju każdy orze jak może,jak masz łeb to myśl i kombinuj tylko wtedy utrzymasz siebie i swoją rodzine
Nikt się tym nie przejmuje czy jesteś biedny czy bogaty,czy masz co jeść czy nie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11855
#Adelajda nieaktywny
20 grudnia 2014r. o 1:08
Moja sąsiadka miała 500 zł renciny, naprawdę schorowana kobieta. Pierwszy raz w życiu poszła do MOPSU , było to z pięć lat temu, bo nie miała za co kupić opału. Chciała prosić o zasiłek celowy choćby na pół tony węgla. A to babsko się pyta po co jej ten węgiel, więc kobita mówi, żeby w centralnym trochę napalić bo nie ma czym. A ta wywłoka mówi - to pani ma centralne? to jest luksus proszę pani, niektórzy to nawet pieców nie mają, a my takim co mają rentę to nie dajemy, a tylko tym co nie mają nic ( czytaj pijakom i nierobom .
Kuźwa w 21 wieku centralne to luksus, podobnie jak telewizor w domu i pralka, bo tak paniusie z Mopsu uważają.
A jak byłam w tym roku kupować węgiel to facet na składzie węgla mówi-pani bierze ten węgiel, kobity z Mopsu co roku biorą na talony i zachwalają! Czyli wiadomo dla kogo zasiłki celowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 20:09
~ napisał(a): aby dostać żywność trzeba iść i się wpisać na listę do Mops-u, niestety wielu ludzi tego nie robi i dlatego nie otrzymuje tej pomocy
a co do samochodów..to wielu ludzi prosi rodziny, sąsiadów, znajomych aby im przywieżli..więc nie widzę w tym nic zdrożnego, że czasem nawet jakiś mercedes czy inna fura podjedzie...chociaż ludzie wtedy myślą że to dla niego..pomagać to nie wstyd

Bylam u Pań w MOPSie rodzinne mojej córce się nie należy, gdyż dochód przekracza nam o parę zł ale zostalismy zapisani na liste żeby dostać żywność, ponieważ kryterium dochodu jest tam trochę inne. 15grudnia 2014r. Teraz niedawno właśnie tazżywność miała być rozdana. Dla pewnosci zadzwonilam do MOPSu z pytaniem czy na liście takowej jestem i zostalam zapewniona, że tak. Nie posiadam samochodu więc sąsiad mnie zawiózł oczywiscie skasowal za paliwo a na miejscu jakby mi ktos w twarz dał. Zostalam poinformowana że mi sie nie nalezy bo rodzinnego nie biore...to po co ludzi zapewniaja że są na liście itp:-( nie należę do bogaczy i każda pomoc przyjmuje z radością ale tracę juz wiarę w takie instytucje panowie spod sklepu dostali i żywność i zapomoge i mają na alkohol a ja mojemu dziecku nie kupię prezentu na święta bp jesteśmy "za bogaci".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 grudnia 2014r. o 20:10
~ napisał(a): aby dostać żywność trzeba iść i się wpisać na listę do Mops-u, niestety wielu ludzi tego nie robi i dlatego nie otrzymuje tej pomocy
a co do samochodów..to wielu ludzi prosi rodziny, sąsiadów, znajomych aby im przywieżli..więc nie widzę w tym nic zdrożnego, że czasem nawet jakiś mercedes czy inna fura podjedzie...chociaż ludzie wtedy myślą że to dla niego..pomagać to nie wstyd

Bylam u Pań w MOPSie rodzinne mojej córce się nie należy, gdyż dochód przekracza nam o parę zł ale zostalismy zapisani na liste żeby dostać żywność, ponieważ kryterium dochodu jest tam trochę inne. 15grudnia 2014r. Teraz niedawno właśnie tazżywność miała być rozdana. Dla pewnosci zadzwonilam do MOPSu z pytaniem czy na liście takowej jestem i zostalam zapewniona, że tak. Nie posiadam samochodu więc sąsiad mnie zawiózł oczywiscie skasowal za paliwo a na miejscu jakby mi ktos w twarz dał. Zostalam poinformowana że mi sie nie nalezy bo rodzinnego nie biore...to po co ludzi zapewniaja że są na liście itp:-( nie należę do bogaczy i każda pomoc przyjmuje z radością ale tracę juz wiarę w takie instytucje panowie spod sklepu dostali i żywność i zapomoge i mają na alkohol a ja mojemu dziecku nie kupię prezentu na święta bp jesteśmy "za bogaci".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emilo 23 niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 0:45
tym powinien się zajac prezydent po to go wybralismy to smieszne ze pani nie bierze rodzinnego i nie dostała zywnosci hanba ten mops to tylko zlikfidowac
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emilo23 niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 0:52
https://www.facebook.com/pages/G%C5%82os-Boles%C5%82awca/732013576848289?ref=bookmarks

tu komentujcie na istotne informacje w sprawie mopsu darów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emilo23 niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 1:06
głos bolesławca :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 7:35
Dajcie spokój z tymi darami. Sąsiedzi jeżdżą , wożą bagażnikami a dzieciom buty po pare stów kupuja o telefonach nie wspomne. To pownni wogole zlikwidowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.