Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Problem z mikrofonem w laptopie

2027
#AGULA nieaktywny
5 listopada 2013r. o 18:40
Wbudowany mikrofon w laptopie nie działa, nie wiem jak go włączyć czy ktoś mi pomoże?

Kazdy diabelek byl kiedys aniolkiem...! Moze i ja bylam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:00
Panel sterownia/ Sprzęt i dźwięk/Dźwięk/ Nagrywanie/prawym klawiszem zaznacz włącz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2027
#AGULA nieaktywny
5 listopada 2013r. o 19:15
nie da się tak, jest info że mikrofon nie jest podłączony ale jak wejdę w jego właściwości to jest napisane, że urządzenie działa poprawnie


Dopisane 05.11.2013r. o godz. 19:15:

tak to wygląda[img=1383675301_fqjsfa4.jpg]

Kazdy diabelek byl kiedys aniolkiem...! Moze i ja bylam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elektromik niezalogowany
5 listopada 2013r. o 19:15
Nic się już nie da zrobić. Trzeba laptopa wyrzucić do śmietnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2027
#AGULA nieaktywny
5 listopada 2013r. o 19:17
AGULA napisał(a): nie da się tak, jest info że mikrofon nie jest podłączony ale jak wejdę w jego właściwości to jest napisane, że urządzenie działa poprawnieDopisane 05.11.2013r. o godz. 19:15:tak to wygląda[img=1383675301_fqjsfa4.jpg]
[img=1383675477_bhc9kq0.jpg]

Kazdy diabelek byl kiedys aniolkiem...! Moze i ja bylam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
5 listopada 2013r. o 19:56
ale tobie wyswietla , że głośniki działają poprawnie a nie mikrofon. Mikrofon masz - ,,nie podłączone ".


Dopisane 05.11.2013r. o godz. 19:56:

spróbuj tak zrobić:
wejdź w te ustawienia co miałas . Wcisnij tę opcje co wcisnęłaś - nagrywanie.
Najedz kursorem na mikrofon i kliknij prawym przyciskiem myszy.
Powinno wyswietlic ci ,, Włącz". Zaznacz to. Jeśli pojawi się zielony znaczek mikrofonu to znaczy ze działa. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2027
#AGULA nieaktywny
5 listopada 2013r. o 20:07
coś pomieszałam:) nie da się go włączyć:([img=1383678437_4kesygf.jpg]

Kazdy diabelek byl kiedys aniolkiem...! Moze i ja bylam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EDEK niezalogowany
5 listopada 2013r. o 20:25
Witam, postawił by mi ktoś DIS'a na laptopie z win7 ? jest ktoś kompetentny w b-c ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza