Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Elektryk od wzmacniaczy

9730
#Kitan_Bc nieaktywny
7 listopada 2013r. o 15:33
Czy jest w B-cu ktoś taki, zajmujący się naprawą wzmacniaczy gitarowych i tego typu sprzętu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
7 listopada 2013r. o 17:07
Witam,
Niedawno w Bolesławcu działał starszy Pan na blisko dworca pks na przeciwko galerii.
Jak pamiętam robił sprytne wzmacniacze estradowe Parabol.
Jeśli tam jeszcze działa to polecam tego Pana zna się na sprzęcie estradowym.
Napisz jaki wzmacniacz? lampowy czy tranzystorowy, model i co się stało poradzimy coś.
Pozdrawiam :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~parabol? niezalogowany
7 listopada 2013r. o 18:12
parabol to robil "paracej"

zadzwon na 723338638 i powiedz co się dzieje, jak "tranzystor" to na 100% naprawi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 19:32
hahha tranzystor to ja w podstawówce potrafiłem zdiagnozować i naprawić , tranzystor to na warsztatach w elektroniku za free ci zrobią jak się z nauczycielem dogadasz , jeśli chodzi o naprawę to na pewno nie paraciej, to handlarz, odeśle do gościa na mickiewicza.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 listopada 2013r. o 20:29
hahha tranzystor to ja w podstawówce potrafiłem zdiagnozować i naprawić , tranzystor to na warsztatach w elektroniku za free ci zrobią jak się z nauczycielem dogadasz , jeśli chodzi o naprawę to na pewno nie paraciej, to handlarz, odeśle do gościa na mickiewicza.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9730
#Kitan_Bc nieaktywny
8 listopada 2013r. o 13:55
Tranzystor, wywala korki w mieszkaniu po włączeniu. Gdzie dokładnie jest ten gość na Mickiewicza ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja wiem niezalogowany
8 listopada 2013r. o 14:07
od podwórka za salonem PLAY !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mickiewicz niezalogowany
8 listopada 2013r. o 16:02
zadzwon w podnany wyżej numer, na mickiewicza skasuje cie jak za zborze i bedzie wymyslal bóg wie co a jak padnie znowu to powie ze wszystko bylo ok a masz wadliwa instalacje w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.