Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Promedica24- Wasze opinie

~zainteresowana niezalogowany
11 listopada 2013r. o 10:54
Witam
Zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec do pracy z tą firmą i chciałabym znać opinie osób, które współpracowały z nimi. pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
29 kwietnia 2016r. o 12:58


Zmoderowano 20.07.2018 godz.19:29 - powód: postÄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 kwietnia 2016r. o 13:28
Ja tez nie polecam tej firmy. Pracowałam z nią ponad 4 miesiące. Na miejscu oferta pracy okazała się zupełnie inna niż przedstawiali.slabe zarobki i przy weryfikacji językowej pytania jak z kosmosu.Radze szukać innej firmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7193
#Aplus nieaktywny
29 kwietnia 2016r. o 15:10
Niskie zarobki i długi czas oczekiwania na ofertę pracy? Owszem, jeśli słabo zna się język. Ja nie polecam z jednego tylko powodu: składki na ubezpieczenie społeczne. Jeśli ktoś ma już wypracowaną emeryturę i potrafi się porozumieć po niemiecku, polecam jak najbardziej. Dobra organizacja, szybki wyjazd.


Dopisane 29.04.2016r. o godz. 15:10:

" rodziny poprzez tę firmę nie zwracały kosztów podróży, nieprecyzyjność. "

Firma posiada własny transport, za który się nie płaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~opiekunka niezalogowany
1 maja 2016r. o 11:56
Nie polecam firmy Promedica24, rzeczywiście odprowadzają malutkie składki, nie odprowadzają składek na fundusz pracy, może i mają własny transport, za który nie płaci się, ale w innych firmach organizuje się samemu przewoźnika czy firma pomaga znaleźć przewoźnika, a potem rodzina zwraca koszty podróży około 150 euro.Mi proponowali oferty pracy, ale nie spełniały moich oczekiwań i trudna współpraca zwłaszcza z koordynatorkami z Wrocławia i Legnicy oraz zarobek 900 euro bez podwyżek i możliwości premii. Mają 3 skomplikowane umowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14035
#Nina30 nieaktywny
1 maja 2016r. o 18:37
Wspolpracowalam raz z ta firma,poniewaz byl to moj' jednorazowy' wyjazd.Kobietki z biura w Boleslawcu wymarzone,uczciwe,bardzo pomocne. Przedstawiona oferta pokrywala sie z tym co 'czekalo mnie' na miejscu. Zarobki,uwazam,ze mialam dobre(ale dosyc dobrze znam niemiecki). Opieka na miejscu przez Panie z Polski zapewniona.Ogolnie pozytywne mam wrazenia jesli chodzi o te firme.
Wiele czynnikow wplywa na 'jakosc'zarobkow,np. prawo jazdy,jezyki obce,doswiadczenie,dodatkowe kwalifikacje,wiek,wyksztalcenie itd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2016r. o 22:24
Nie pracuję tam ale coś wiem o tej formie i są to pozytywy. Sporo osób dzięki tej firmie zarabia na chleb i odsetek osób niezadowolonych w odniesieniu do zatrudnionych jest bardzo niski ale tak jest wszędzie. Uważam, że firma jest uczciwa a na zarobki zawsze będziemy narzekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alicja niezalogowany
2 maja 2016r. o 10:35
Zamiast błądzić po opiniach innych - często nie mających głębszego rozeznania w działalności tej firmy - zapoznajcie się proszę z dwoma filmikami z udziałem tych, którzy nabyli już doświadczenia - a będąc pracownikami delegowanymi, nabyli również prawa do mówienia głośno o pozaprawnym systemie w którym działa ta firma. Mam nadzieję, że to pozwoli na wyrobienie sobie swojej własnej opinii, bez potrzeby uczestniczenia w tym oszustwie - przede wszystkim na niekorzyść "pracownika"- a podjęcie decyzji o takiej współpracy - będzie już tylko sprawą prywatną, bez możliwości późniejszej obrony prawnej.
Wierzcie mi - wiedziałam i wiem o czym mówię....niestety te filmiki zostały opublikowane w Niemczech (chociaż na jednym odnajdziecie widok naszego miasta) - i to jest deprymujące, że nasze polskie media milczą jak zaklęte.
Polecam youtube.com/ausgebeutet-und-allein-gelassen
youtube.com/jerzy.opiekun osób starszych w niemczech.
Warto wiedzieć, że mimo upływu czasu od realizacji reportaży - nie zmieniło się nic w zatrudnianiu opiekunek i temat oszustw jest w dalszy ciągu jak najbardziej aktualny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.