Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

18.11.13r. Oddaj krew w jednostce wojskowej ;)

211
skorn
14 listopada 2013r. o 16:07
podobno moderator-krwiodawca nie jest juz moderatorem

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8959
#Gagatka nieaktywny
14 listopada 2013r. o 22:11
Tylko jeden dzien? I po co z tym samym tyg. co krwiobus??:( Zawsze wypada mi wtedy miesiaczka:( nie moglby byc termin calkiem oddalony od krwiobusa?? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
14 listopada 2013r. o 22:13
hemi napisał(a): Pewnie moderator-krwiodawca ....


Nie wiem , który z moderatorów jest krwiodawcą , bo ja krwiodawcą nie jestem.

Tematu do tej pory nie wyróżniałem , bo nikt tego nie zgłosił.
A jak mawiają - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu i trzęsienia ziemi. :]
Faszystą już mnie ostatnio nazywano :> ale do nadgorliwości to mi daleko :)

Pozdrawiam i podziwiam tych , co oddają krew dla ratowania życia i zdrowia innym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swojak niezalogowany
15 listopada 2013r. o 7:51
tak naprawdę to liczy się ilość oddanej krwi, bo jak sobie sami nie pomożemy to nikt inny nam nie pomoże........


:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mineralna niezalogowany
15 listopada 2013r. o 9:01
a jak to wygląda od strony technicznej, tzn. chodzi mi o wydawanie zaświadczeń do pracy że byłam oddać krew?

od razu dostaje się zaświadczenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 listopada 2013r. o 21:28
Gagatka:krwiobus czy też zbiórka krwi nie wie o tym kiedy masz miesiaczkę ,jak chcesz to nampisz do wałbrzycha maila ,aby cały grafik na 2014r ułożyli pod Twa miesiączkę ;)

do jakiegoś anonima:Płacenie podatków nijak sie nie ma do oddawania krwi!
Chcesz oddajesz i masz tą świadomośc ,że robisz z dobroci coś co ratuje innym życie i zdrowie.
Oddawanie krwi nie ma nic wspólnego z partiami,wyzyskiem,podatkami itp :)
Aczkolwiek ,jak już oddasz to zawsze parę groszy można sobie od podatku odliczyc ,aczkolwiek nie jest to główna zaleta oddawania krwi ;)
Ja oddaję krew bo mnie to nic nie kosztuje,ale mam mega radosne samopoczucie ,że robiąc tak niewiele daje jakiemus choremu ,czy innej osobie po wypadku ,która lezy na stole operacyjnym nadzieję ,że przezyje ,że wyjdzie z tego ,po podczas operacji dostanie bezcenny lek jakim jest krew!!

Robię coś co powoduje,ze ktoś wraca do żony,córki,czy innych bliskich ,bo podczas operacji otrzymuje krew od krwiodawcy :)



Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
17 listopada 2013r. o 20:06
Gagatko, krwiobus jest dopiero za tydzień, więc uda Ci się oddać krew w tym miesiącu ;)


Dopisane 17.11.2013r. o godz. 20:06:

Mea culpa, nie uda Ci się - zapomniałam o tych 5 dniach po... :/
Krwiobus jest mniej więcej co 2-3 tyg w Bolcu, więc możliwości jest bardzo dużo :)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
17 listopada 2013r. o 20:18
Agak krwiobus jest co miesiąc zwykle ok.20 danego miesiąca.
Teraz jest chyba 20-26.11 i w grudniu jakoś podobnie,akurat będę chciał 23.12 skoczyć,co by sobie zestaw czekolad pod choinkę zafundować :)

Co do zaświadczeń do zakładu pracy:
Są dawane od ręki każdemu kto potrzebuje.

Dla przypomnienia ,bo to juz jutro:
- dobrze sie wysypiamy
- coś wcinamy na śniadanie ,co by na czczo nie iść
- musimy ważyć min.50kg
- wiek to min. 18, max 65 lat
- nie możemy być w trakcie leczenia antybiotykami,musi minąć min. 2 tyg od odstawienia antybiotyków.
- kobiety nie powinny być w trakcie miesiączki i tuż po miesiączce.
- zabrać jakiś dokument tożsamości.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza