Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Komis

~ula niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 15:39
~szczera napisał(a): Byłam dwa razy w tym komisie i niestety nie ma czego chwalić...W B-c faktycznie powstała nisza dot. komisu ,jednakże to jak wygląda i jest prowadzony ten komis nie wygląda najlepiej i nie wróżę sukcesu! Właścicielka już od samego początku robi duży swój narzut (35%) i chce żeby było tanio...i nie interesuje ją ile ktoś wcześniej dał za swoje rzeczy-ma być tanio!Tym samym ma w swojej ofercie niezbyt tanie rzeczy i co tu wiele mówić fest zużyte, bo nikt nie da jej swoich naprawdę wartościowych rzeczy za bezcen. Wg mojej opinii nie ma tam po co wiele zaglądać:(
Może byłaś na samym początku gdzie faktycznie nie było w czym wybierać ale coraz więcej osób się dowiaduje i tam zagląda przynosząc różne rzeczy bo z każdym dniem asortymentu przybywa.Ja sama kupiłam dziecku domek z torami dla pociągów znanej firmy za 40zł gdzie w internecie używany kosztuje 80zł więc to dopiero okazja:)albo spodenki dresowe-firmowe w dobrym stanie za 10zł.Nic dziwnego że pani nie chce wystawiać rzeczy zbyt drogo bo przecież to w końcu jest komis i po to mamy tam zaglądają żeby kupić coś niedrogo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klientka niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 16:21
Poczekamy, zobaczymy ja uważam, że dobrze że powstał, ja tam zamierzam i kupować i zanosić ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~michaś lat 13 niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 16:25
a ja kupiłem tam 2 pary majtek po 2 zł , myślicie ze noszone ??? sam się zastanawiam ... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 18:43
Bardzo dobrze że powstał komis bo przecież przez jakiś czas nie było żadnego dla dzieci tylko trochę martwi mnie ten bardzo mały lokal-niewiele się tam zmieści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2013r. o 8:27
Czy wpisy dotyczą tego samego komisu? Jedni piszą ,że duży, przestronny lokal inni,że malutki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2013r. o 8:47
~ napisał(a): Czy wpisy dotyczą tego samego komisu? Jedni piszą ,że duży, przestronny lokal inni,że malutki.
Dotyczy tego samego komisu tylko że ludzie różnie to widzą.Ani duży,ani malutki-myślę że większy od tego co był na Mickiewicza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
6 grudnia 2013r. o 9:33
~ napisał(a):
~ napisał(a): Czy wpisy dotyczą tego samego komisu? Jedni piszą ,że duży, przestronny lokal inni,że malutki.
Dotyczy tego samego komisu tylko że ludzie różnie to widzą.Ani duży,ani malutki-myślę że większy od tego co był na Mickiewicza.


Jak dla mnie malutki. Jak tam byłam to stały 3-4 wózki dwa stojaki z ciuszkami do tego były 3 klientki i nie mogłam już swobodnie pooglądać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2013r. o 10:18
~Beata napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Czy wpisy dotyczą tego samego komisu? Jedni piszą ,że duży, przestronny lokal inni,że malutki.
Dotyczy tego samego komisu tylko że ludzie różnie to widzą.Ani duży,ani malutki-myślę że większy od tego co był na Mickiewicza.


Jak dla mnie malutki. Jak tam byłam to stały 3-4 wózki dwa stojaki z ciuszkami do tego były 3 klientki i nie mogłam już swobodnie pooglądać.
Jak tu ci ciasno to ciekawe jak oddychałaś w komisie na Mickiewicza...Tam dopiero była ciasnota ale i tak miał duże zainteresowanie bo liczy się asortyment.Pewnie że najlepiej byłoby gdyby komis był wielkości hali i nie miał schodów ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza