Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

bierzmowanie

~Kris niezalogowany
15 listopada 2013r. o 20:23
Witam serdecznie
Otóż mój problem dotyczy bierzmowania mam 26 lat i niestety nie posiadam tego sakramentu....dawniej za młodu gdzy kontynouwałem nauki miałem poważny wypadek i los sprawił że niestety nie byłem w stanie zostąc bierzmowany...aktualnie pragnę wziaśc ślub w przyszłym roku no i zaczynają się schody ponieaz tutaj w Bolesławcu z tego co się orientuje bierzmowania odbywaja sie kolo czerwca a to jest naprawde dla mnie za póżno... Nie jestem jakims gówniarzem który sie mymiguje od chodzenia kościołą ale poprostu jest mi to bardzo niezbedne szybciej...czy ktoś jest w stanie mi doradzić co mam z sobą począć?z góry bardzo dziękuje i proszę o jakieś porady pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to zaden problem niezalogowany
15 listopada 2013r. o 21:22
trzeba się udac do katedry (legnica) tam infułat udziela bierzmowania, takich sytuacji jest mnóstwo. zadzwon, zapytaj, daninę złóż i sakrament przyjmij:-)
pozdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
15 listopada 2013r. o 21:25
Dokładnie chciałem napisać, co przedmówca. Trzeba się zgłosić do infuata. Raz w miesiącu co najmniej odbywa się bierzmowanie. Pozdro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2013r. o 21:31
http://katedra.legnica.pl/sakramenty/bierzmowanie/dorosli/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kris niezalogowany
16 listopada 2013r. o 0:45
dzwoniłem i dowiedziałem się że owszem można wcześniej przyjechać i zrobić bierzmowanie...ale trzeba mieć zaświadczenie ze swojej parafii o przebytych naukach...hmm mój ksiądz z mojej parafii nie chce o tym słyszeć i powiedział że jak chce bierzmowanie to musze nauki odbyc do czerwca...:/ ale dzięki za rady :P


Zmoderowano 16.11.2013 godz.22:39 - powód: za dużo odstępów (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
16 listopada 2013r. o 1:05
Popytaj w innych parafiach, może oni "poza kolejnością" coś załatwią. Nie każdy ksiądz jest taki zatwardziały i nieczuły. Przedstaw swą sytuację, spróbuj wziąć trochę "na litość"... kto wie... spróbować nie zaszkodzi. Powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
16 listopada 2013r. o 1:10
Bez zgody księdza z parafii, w której jest się zameldowanym, guzik się zdziała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
16 listopada 2013r. o 1:14
Ale może w innej parafii udzielą sakramentu..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.