Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ignorancja ze strony policji i prokuratora.

~pokrzywdzony z Ołoboku niezalogowany
19 listopada 2013r. o 23:03
Chciałbym opowiedzieć jaką trudną i poważną sprawą jest do błagać się naszych władz o interwencje w sprawie moich sąsiadów którzy na gminnie zakłócają porządek nocy i dnia którzy podpalili mi garaż których psy a jest ich co najmniej 5 zaatakowały moją córkę którzy sa nagminnie odwiedzani przez policje Mieszkamy z żoną w miejscowości Ołobok gmina Osiecznica pod nr 61 Po mimo próśb miejscowe władze rozkładają ręce ponieważ nie mogą nic zrobić Wiec zadaje pytanie gdzie są moje prawa i prawa mojej rodziny i czy dalej musimy cierpieć bo policja jest bezradna a wszystkie sprawy i zawiadomienia do prokuratora są odrzucane i traktowane przedmiotowo A co najmniej lekceważąco Pisze wiec po to aby nasze władze pomogły nam w rozwiązaniu tego problemu i popatrzyło na to z punktu widzenia rodziny pokrzywdzonej i nie traktowali nas rutynowo i olewatorsko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JACEK niezalogowany
20 listopada 2013r. o 9:33
Witam!!!
Mam podobną sytuację tylko w powiecie zgorzeleckim w gminie węgliniec.policja (komenda policji w pieńsku i zgorzelcu)tylko przyjmuje zgłoszenie,przyjeżdza a pózniej umarzają choć są wszystkie dowody nawet nagranie z monitoringu który musiałem założyć obawiając sie sąsiadów.sąsiad zniszczył nam dwa płoty,rozkopał podwórko,zdemontował kojec dla psa,niszczy zabawki na podwórku dzieci.po zgłoszeniu do prokuratury w zgorzelcu nie wszczęto dochodzenia.jak długo można tak żyć,w końcu dojdzie do tragedii!!!

Zmoderowano 20.11.2013 godz.10:08 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zcc niezalogowany
20 listopada 2013r. o 9:52
Panie, która rozpocząłeś temat podaj samo nazwisko albo imiona tych "szkodników"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
20 listopada 2013r. o 19:55
jeżeli chcesz aby Milicja zareagowała to zgłoś, że sąsiad przekroczył prędkość. Jeżeli jeszcze podasz się jako świadka to masz 100% pewności, że go dojadą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 21:28
co za nieudacznikiem trzeba być w tych czasach żeby sobie z sąsiadem nie poradzić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2013r. o 7:43
~JA napisał(a): jeżeli chcesz aby Milicja zareagowała to zgłoś, że sąsiad przekroczył prędkość. Jeżeli jeszcze podasz się jako świadka to masz 100% pewności, że go dojadą.

nie do końca :P ja z policja wygrałem, drogowka dostała po dupie , komendatn policji zmieniał gacie kilka razy dziennie i kilka jeszcze cwaniakow z budzetowki wiedlo na mój widok ,,, oczywiście skargi nalezy kierowac do wyższych instancji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
14 lutego 2014r. o 13:40
Prawo jest dla przestępców wiem po sobie , bo właśnie przeżyłem taką sprawę. Sprawa została umorzona , bo śmiałem się poskarżyć. Także Polacy byle cieć może wam wydzwaniać ubliżać przez telefon , nękać telefonami po 100 dziennie i Policja nie zrobi nic. Co Ciekawe mam na piśmie te wypociny, a nawet pogróżki ze strony Policji ,że jeżeli się poskarżę jeszcze raz to moja sprawa zostanie umorzona , co zostało zrobione. Bawili się w to przez 4 miesiące Brawoooooo. To ja jestem przestępcą nie ofiarą. !! Niech namierzają sobie mój komputer. Mam to w nosie i co ciekawe na piśmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mini niezalogowany
14 lutego 2014r. o 13:51
skargi na organy państwowe i ich nieudolność należy ciafgnac po kolei az do warszawy, tam dopiero cos wskurasz , u nas w tym pacykowie i okolicznych małych miastach siedza decybeliusze po układach z wiedza tak malą ze sobie nawet nie zdajesz sprawy :D glowy wysoko nosza bo nic innego nie umieja robic:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.