Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Absurdy pracy w Polsce

~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 15:28
Taki wiersz - anegdota , opisujący absurdy pracy w Polsce...Ale sytuacja jest prawdopodobna....Wyszperane w sieci...

"HYMN PRACOWNIKA KOMPUTEROWEGO


Nie chcę podwyżki, po co trzynastki,
To wszystko nędzne szczęścia namiastki,
A szczęście dla mnie to praca szczera:
Dwanaście godzin przy komputerach!


Nie wzbraniaj, ojcze! Precz z oczu, matko!
Nie dla mnie żona i dzieci stadko,
Jeść, spać, dorastać - ja pragnę w biurze
I umrzeć- z dłońmi na klawiaturze.

Lecz zanim zejdę, normę wykonam,
Godzin piętnaście - także podołam!
Nie chcę obiadu, nie chcę kolacji,
Walczę o wartość firmowych akcji.


A kiedy umrę - tak się rozmarzę,
Nad trumną ujrzę zarządu twarze
Nie, tak nie będzie, prawda to szczera,
Ci będą znowu szukać frajera!"


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
23 listopada 2013r. o 15:35
~znawca polszy napisał(a): absurdem sa tepi ludzie w niespotykanych ilościach w tym kraju, którzy ida do pracy aby pracować za byle pieniadze, a potem maja pretensje ze pracują za poł darmo, absurdem sa pracodawcy co nie maja szkol pokończonych o odpowiedniej kadze naukowej, absurdem jesteście wy, którzy dziadujecie w Bolesławcu, zatrudnieni po znajomości oby tylko mieć prace ,, glowe wysoko nosicie a prawda taka ze ofermy zyciowe z was i lewusy !!! nikt normalny nie robi kariery w Bolesławcu bo się normalnie nie da , tylko miernoctwo i tepota po układach a smrod od was z daleka nawiewa zegnam!

Wyszczekany pewnie w baderze robisz hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 17:19
~znawca polszy napisał(a): absurdem sa tepi ludzie w niespotykanych ilościach w tym kraju,


Jeśli ty wyjechałeś to już przynajmniej o jednego mniej. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaśko niezalogowany
23 listopada 2013r. o 18:10
Przyjrzyjcie się bolesławieckim układom - część ludzi, którzy trwali za komuny na czele tak i teraz tkwią na czele i rąbią kasę. Nic się nie zmieniło. Tu żeby mieć pracę trzeba im w d..y włazić, a ten durny i tępy naród to toleruje. Nowe elity pod względem moralnym są identyczne z tymi starymi - władza, kasa i wpływy. I tu dalej ten durny i tępy naród bolesławiecki od lat na nich głosuje i wybiera. A potem jęczą i stękają, że jest źle. Ale żeby zagłosować na kogoś nowego i nie umoczonego w układy to nie pójdą. Dlaczego? A bo ci tępi durni boją się nowego. Jeśli się na takie układy godzicie to zdychajcie i przestańcie jęczeć, bo sami tego chcieliście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 listopada 2013r. o 18:13
:D

właśnie...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
23 listopada 2013r. o 18:16
nowy, mlody czy nie, w bc nie umoczony w uklady kto to taki ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaśko niezalogowany
23 listopada 2013r. o 18:54
A spójrz "m" na listy wyborcze i sprawdź sobie - przecież to nic trudnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dr niezalogowany
24 listopada 2013r. o 8:52
nie chodzi o to czy umoczony czy nie,
powinno się wybierac osoby z min doktoratem, i które już się dorobily w zyciu , wowczas macie szanse ze osoba nie będzie rzadzic pod pieniądze i własny tylek

w Bolesławcu ci co sa na stanowiskach to nikt inny jak dorobkiewicze , po szkolkach zaocznych i ze slabym wyksztalceniem większość jest

młodych co pracują po układach po wyższej szkółce myszki miki tez jest pełno , a jakie to ciemne to już się nie raz przekonałem :)

co do glosowania aby madrze glosowac musi ybyc madry elektorat, a w Bolesławcu zostali tylko fizole i ciemnota zyciowa , reszta 4% normalnych nie ma przebicie, z ciemnota w takich proporcjach nie wygrasz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza