Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Problemy z zasięgiem Plus GSM

~plus niezalogowany
20 listopada 2013r. o 14:54
W ostatnich dniach mam problemy z tzw. migającym zasięgiem w PLUS GSM - w Bolesławcu i okolicach - czy inni też mają podobnie czy coś z telefonem się dzieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 17:29
coś się dzieje z anteną ja mam ten problem od dawna będę zmieniać sieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
20 listopada 2013r. o 17:29
Zgadza się.Jestem wiele lat w Plusie,ale ostatnio obserwuję ,że strasznie pogorszyła sie jakość połączeń : zrywanie,"pulsowanie" "kresek" sygnału,czekanie na wybieranie i połaczenie.Kiedyś po wybraniu numeru następowało natychmiastowe połączenie ,teraz trzeba czekać.Wygląda ,że sieć mają przeciążoną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 17:54
Dołączam do grona niezadowolonych. W Bolesławcu rzeczywiście jakość połączeń w plusie to jakaś kpina...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2013r. o 18:18
a już myślałam,że tylko ja mam problemy z siecią już chciałam zmieniać telefon, bo myślałam,że to wina aparatu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Roksana niezalogowany
20 listopada 2013r. o 18:47
Pisalam do Plusa i oni twierdzą ze modernizują antene dla lepszego zasięgu itd... ale nie potrafią powiedzieć kiedy sie to skonczy ... wciąż piszą ze za niedługo a gdy zagrozilam zerwaniem umowy to odpisali mi ze w umowie jest notka że moge nie miec zasięgu z ich powodu bo np cos modernizują i za zerwanie umowy bede musiała zaplacic kare... a telefonu nie używam juz od wakacji tylko abonament płace... za to z Play jest super zasięg :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~play niezalogowany
20 listopada 2013r. o 19:33
dokladnie, play ma duzy plus za to ze moge zmienic siec. gdy nie mam zasiegu na nadajniku plusa, zmieniam na orange i jest super
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kw niezalogowany
20 listopada 2013r. o 21:56
Mam to samo musze płacić a zasięgu zero aby do końca umowy i zrywam z nimi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza