Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Otwarcie lodowiska 6 grudnia 2013 !!!

~Reprezentant ludności lubiącej jazdę na niezalogowany
23 listopada 2013r. o 21:31
Witam wszystkich bolesławian i gości z poza miasta lubiących czynnie uprawiać sport w szczególności jazdę na łyżwach na lodowisku w Bolesławcu . Chciałbym zobaczyć wasze opinie na temat terminu otwarcia lodowiska w Bolesławcu .Gdy ujrzałem plakat na słupach o otwarciu lodowiska 6 grudnia 2013 roku,oczom nie wierzylem . Myślałem ,że nasz "wspaniały " MOSiR chociaż troszkę się zmobilizuje do pracy po tym jak zaoszczędził pieniądze na zostawieniu namiotu w okresie wiosenno-letnim i w tym sezonie lodowisko ruszy wcześniej . Jak widać nikomu z MOSiRu się nie śpieszy . Dla przykładu lodowisko w Łagowie koło Zgorzelca czynne jest od około 20 października 2013 roku . Zarówno obsługa jak i klienci mają się świetnie . A w naszym pięknym mieście panie dyrektorze MOSiRu WSTYD I HAŃBA ! ! ! Co sądzicie na ten temat ? Piszcie śmiało . Pozdrawiam wszystkich miłośników tego sportu .Do zobaczenia na tafli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 21:55
Też nie rozumiem na co jeszcze czekają. Przecież kasa im ucieka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
23 listopada 2013r. o 22:04
~Reprezentant ludności lubiącej jazdę na napisał(a): ...lodowisko w Łagowie koło Zgorzelca czynne jest od około 20 października 2013 roku . Zarówno obsługa jak i klienci mają się świetnie . A w naszym pięknym mieście panie dyrektorze MOSiRu WSTYD I HAŃBA ! ! ! Co sądzicie na ten temat ? Piszcie śmiało . Pozdrawiam wszystkich miłośników tego sportu .Do zobaczenia na tafli.



Też uważam, że to skandal !
Tym bardziej, że lodowisko ma na siebie "zarabiać" !
Już dawno powinno być otwarte.
Do 6 grudnia niedaleko... szkoda wcześniej zmarnowanego czasu.
Heh... już się chciałam rozpędzić i napisać, gdzie ja jeżdżę na lodowisko, ktore czynne jest od... września :P:P

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ryszard niezalogowany
23 listopada 2013r. o 22:25
Gdzie w Bolesławcu lub w okolicy można kupić łyżwy? W niby sportowym sklepie na Piaskowej jak spytałem o łyżwy to sprzedawca był zdziwiony czego ja chcę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 22:50
Rychu, kup na Allegro. Tam jest ful wypas i ceny super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rychu niezalogowany
23 listopada 2013r. o 23:28
~ napisał(a): Rychu, kup na Allegro. Tam jest ful wypas i ceny super.


Dzięki, chyba tak się skończy. Oczywiście oglądałem na Allegro ale różne długości wkładek u producentów oznaczają inne numery niż przy normalnym obuwiu. Przydałoby się przymierzyć. żeby mieć pewność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 listopada 2013r. o 23:31
Ja kupiłem i 43 jest normalnym rozmiarem 43, jak w sklepie.
Powodzenia w zakupach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Reprezentant ludności lubiącej jazdę na niezalogowany
24 listopada 2013r. o 13:21
Jeżeli chodzi o łyżwy do jazdy rekraacyjnej spokojnie można kupić w Legnicy w decathlonie,natomiast dla bardziej wymagających polecam wyjazd do LIBERCA w Czechach około 100 km od Bolesławca . Na terenie Tipsport arena adres Liberec Jeronymova 570/22 znajdują się dwa sklepy ze sprzętem hokejowym - duży wybór łyżew , profesjonalna obsługa. Bardzo dobrze ostrzą łyżwy-na Bolesławieckim lodowisku niestety obsługa nie potrafi naostrzyć łyżew. Bardzo ważna uwaga przy zakupie łyżew : gdy założycie łyżwy na nogi i dobrze je zawiążecie nie mogą Was nigdzie uwierać,cisnąć itp. Jeżeli tak jest przymierzajcie inne modele dopóki znajdziecie łyżwy odpowiednie do swoich stóp. Bardzo dobrze dobrane łyżwy = niesamowita przyjemność z jazdy co za tym idzie dużo uśmiechu na twarzy. Macie pytania piszcie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza