Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Uwaga Naciągacze

~Bolecnauta niezalogowany
25 listopada 2013r. o 11:43
Witam.
Chciałbym przestrzec, przed kolejnymi naciągaczami, którzy pod przykrywką sondażu kosumenckiego, będą chcieli włączyć was w usługę tzw. "GRĘ".
Koszt takiej usługi, to ok 20 zł TYGODNIOWO - naliczany automatycznie !!.

Na wasz adres email przyjdzie wiadomość o takim sondażu :

[img=1385374366_ppw6sdh.jpg]


Po udzieleniu odpowiedzi na pytania, dotyczące zakupów, zostaniecie poproszeni o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu, w celu przekazania ewentualnej wygranej.

Następnie otrzymacie SMS z kodem ... do aktywacji usługi !!

PIN do serwisu bsMASTER to ...... . Wpisz PIN na stronie www aby aktywować usługę.

[img=1385374683_24yzxhk.jpg]


Pod tym polem, sporo niżej, jest bardzo małymi literami napisane :

"Serwis bSmarter to usługa subskrypcyjna, której koszt wynosi 6,15 zł i naliczany jest w każdy wtorek, czwartek i sobotę za pośrednictwem wiadomości SMS Premium. W ramach usługi użytkownik otrzymuje dostęp do codziennej gry dotyczącej wiedzy ogólnej za pośrednictwem portalu bSmarter pod adresem http://pld.bs............"


Te opłaty będą od was pobierane automatycznie !!, a nie dopiero po wysłaniu przez was SMS !!

W regulaminie jest informacja, że "GRA" jest prowadzona przez firmę z Izraela. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
25 listopada 2013r. o 11:50
Dodam, że zapis o opłatach i dostęp do regulaminu, jest dopiero po podaniu numeru telefonu. Wcześniej to okno się nie pokazuje !!

Proszę o wyróżnienie tematu, to może mniej osób da się na to naciągnąć.
Ja na szczęście po otrzymaniu wiadomości SMS, przeczytałem regulamin i nie wpisałem otrzymanego numeru do pola aktywacyjnego na ich stronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
25 listopada 2013r. o 12:29
Brawo dla Ciebie Bolecnauto za ostrzeżenie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~janek niezalogowany
25 listopada 2013r. o 13:05
ja pier...
Z daleka widać, że coś śmierdzi. Wiele jest takich stron. Wygrasz Iphone, Ipad, bony itd. A na końcu podaj swój numer. Trzeba mieć trochę mózgu, żeby się w coś takiego wpakować. Z daleka to śmierdzi.
Poza tym widać, że ew. kasa - wygrana kusi. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
25 listopada 2013r. o 14:30
Ja wysyłałam kartkę imieninową tzw. E-kartki...opłata była SMS-em parę groszy dosłownie, więc pomyślałam /takie grosze/. Po wysłaniu SMS-a z konta mi UKRADLI OKOŁO 20 ZŁ !!!!!! i tak systematycznie kilka razy wsiąkały mi pieniądze z konta /ja doładowywałam, a one znikały !/.......i trwało to aż do ZABLOKOWANIA . Teraz mam spokój i już nigdy, przenigdy nie dam się na " takie coś" nabrać. Nauczka nie poszła w las...........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DRIVER niezalogowany
25 listopada 2013r. o 18:47
mi teściowa wyciągała z portfela 20 złotych codziennie...to był dopiero ból...zablokowałem tą usługę...ZAMKNĄŁEM JĄ W PIWNICY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
25 listopada 2013r. o 19:00
Zgłoscie to do prokuratury
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wika niezalogowany
25 listopada 2013r. o 21:21
uwaga tez na naciagaczy DARMOWE DOLADOWANIA NA KOMORKE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza