Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

10 zł. za godzinę pracy ...

~217 ...:) niezalogowany
25 listopada 2013r. o 12:37
Czytam ostatnio ,że minister pracy jest przychylny rozwiązaniu sprawy najniższej stawki za godzinę pracy w wysokości co najmniej 10 zł...
Żebym był pewien ,że to nie tylko blef wyborczy ...to ..tylko przyklasnąć !Ale obawiam się ,że to w obecnym układzie politycznym nie przejdzie... Przecież większość umów śmieciowych jest na poziomie 4,00 - 6,00 zł. :) Nie wierzę ,że pracodawcy nie zmuszeni (strajki !) zgodzą się na podniesienie stawki bez względu na rodzaj umowy.Toż właśnie dlatego powstały umowy śmieciowe by ominąć obowiązującą prawnie najniższą stawkę przy umowach o pracę. (1600 zł).
I tu ukłony dla p.Przemysława ..:) Jest niezaprzeczalnym faktem ,że pisał o tym już od paru lat...Przypuszczam ,że obecnie stawka godzinowa postulowana przez p.P ... będzie zbliżona do stawki proponowanej przez OPZZ (11zł). Jako pracobiorca popieram ! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 15:41
10 zł to jest 2,5 euro

te wszystkie firmy ,które u nas inwestują zrobiły z nas dziadów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~217 niezalogowany
25 listopada 2013r. o 17:08
http://tvp.info/informacje/biznes/bedzie-10-zlotych-za-godzine-pracy/13121004

Gdyby wprowadzono taką stawkę to upadły by w końcu te "dziadowskie" firmy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 listopada 2013r. o 18:19
kiedy pewnemu ,,niemiaszkowi ,, powiedziałem że średnia w Polsce to około 340 euro na miesiąc to jego oczy zrobiły się wielkie jak reflektory w jego Mercedesie... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~biznesmen niezalogowany
25 listopada 2013r. o 19:19
Chyba ich pogielo. Nie bede placil darmozjadom 10 pln za godzine. Nam to w nosie. To daje 1600 pln netto miesiecznie. Ale jest na to prosty sposob. Zatrudniamy na pół etatu za 800 pln na papierze a 1200 do łapy i szafa gra. Obie strony zadowolone a te bałwany z Wiejskiej niech sie zajmą swoimi sprawami a nie sie w nasze interesy wtracają. Jak ktos chce zatrudniac nawet za zlotówke za h to im g....no do tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
25 listopada 2013r. o 19:25
motywacja z chęcią skorzysta, nie bedzie sie ponizac za granicą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
25 listopada 2013r. o 19:26
A może ty skorzystasz? Odpierpapier się ode mnie. Ja nie narzekam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
25 listopada 2013r. o 19:32
~biznesmen napisał(a): Chyba ich pogielo. Nie bede placil darmozjadom 10 pln za godzine. Nam to w nosie. To daje 1600 pln netto miesiecznie. Ale jest na to prosty sposob. Zatrudniamy na pół etatu za 800 pln na papierze a 1200 do łapy i szafa gra. Obie strony zadowolone a te bałwany z Wiejskiej niech sie zajmą swoimi sprawami a nie sie w nasze interesy wtracają. Jak ktos chce zatrudniac nawet za zlotówke za h to im g....no do tego.

oooo prowodyr.....siema ziom :]

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.