Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Internet DIALOG - problemy

11136
#twisted87 nieaktywny
25 listopada 2013r. o 15:45
Od ponad tygodnia nie mam internetu z Dialogu. Zdarza się to już kolejny raz. Podobno gdzieś został zerwany światłowód, ale moi znajomi mają internet. Sama już nie wiem, czy to naprawdę jakas awaria, a może mam coś z routerem??? Czy ktoś z Was Bolecnauci ma takie problemy z internetem z Dialogu? Nie wiem, czy wzywasć kogoś do sprawdzenia routera, bo ja się nie znam :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łowca absurdów niezalogowany
25 listopada 2013r. o 16:04
Odłącz router, podłącz bezpośrednio komputer z modemem i zobacz, czy masz internet. Jak nie masz to dzwoń na infolinię. Jak masz, to skonfiguruj router jeszcze raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dial niezalogowany
25 listopada 2013r. o 16:20
Od jakiś 2-3 tygodni Dialog ma awarie. Niby naprawili ale cały czas zdarzają się przerwy. Zacznij od resetu urządzeń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 16:48
jako masz modem ? jak czarny kwadratowy to zadzwoń na infolinie. u mnie byl majster i wymienił na jakis biały i działa bez zarzutu; a wczesniej z tydzien mi co chwile rozlaczał aż padł na pare dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Józef niezalogowany
25 listopada 2013r. o 16:52
Ja mam internet ponad 3 lata w dialogu i nie mam problemu .W razie potrzeby dzwonilem na info linię i wszystko załatwialem na ok .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dialogowiec niezalogowany
25 listopada 2013r. o 19:42
mam tv, tel, internet z dialogu

jakos nie cały tydzien temu był jeden zwiech, resetnołem innbox'a (modem z ruterem od dialogu) i wszstko smiga dobrze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
25 listopada 2013r. o 20:15
Spoko jest już ,tydzień temu nie było.Pokierowałabym Cię bo widocznie tak jak mi automatycznie sam Ci sie nie włączy ale nie pamiętam jak to robiłam.Zadzwoń pod numer 756412924 pokierują Cię ale miej włączonego kompa bo musisz wejść w panel sterowania i przygotuj sobie hasło które wpisywali przy instalacji.

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8402
#minciu nieaktywny
25 listopada 2013r. o 20:26
ludzie narzekają na kablówkę... a tutaj widzę wcale nie lepiej... wolę nie mieć internetu przez weekend niż dwa tygodnie:P

Teraz pora na dzieci neostrady:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.