Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Netia

87
#assassin nieaktywny
27 listopada 2013r. o 13:59
witam, mam zamiar zakończyć przygodę z Neostradą i przejść do NETI. Chodzi mi o internet stacjonarny i telefon. Jakie macie przygody? Warto ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinol niezalogowany
27 listopada 2013r. o 14:09
To zależy co oczekujesz. Ja miałem u nich NO LIMIT Z NETIA SPOT. Przy rozmowch z biurem obsługi, miałobyć 20 Mb a było 6 Mb. Tłumaczyli się ze na liniach tepsy. Ostatecznie po roku było 10 mB
Oszukali tak wiele osób.
W biurze obsługi pracują niekompetętne osoby. Na jedno pytanie dostałem tyle różnych odpowiedzi ilu konsultatów pytałem.
Poza tym spoko.
Aha przy rozwiązywaniu umowy miałem 4 zł nadpłaty. Aby mi to zwrócic nie wystarczy mail. Trzeba do nich wysła pismo pocztą. A i mail ciężko znalesc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2013r. o 14:32
~kinol napisał(a): To zależy co oczekujesz. Ja miałem u nich NO LIMIT Z NETIA SPOT. Przy rozmowch z biurem obsługi, miałobyć 20 Mb a było 6 Mb. Tłumaczyli się ze na liniach tepsy. Ostatecznie po roku było 10 mB
Oszukali tak wiele osób.
W biurze obsługi pracują niekompetętne osoby. Na jedno pytanie dostałem tyle różnych odpowiedzi ilu konsultatów pytałem.
Poza tym spoko.
Aha przy rozwiązywaniu umowy miałem 4 zł nadpłaty. Aby mi to zwrócic nie wystarczy mail. Trzeba do nich wysła pismo pocztą. A i mail ciężko znalesc.

a ja jestem zadowolona jak mieli problemy z netem to odliczali jakas kwote od rachunku a tak poza tym wszystko ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
27 listopada 2013r. o 14:33
Wystarczy mi 10Mb. Chodzi mi czy nie ma problemów z resetowaniem się routera, brakiem dostępu do sieci, problemami technicznymi, itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koko niezalogowany
27 listopada 2013r. o 14:38
Co dwa lata zmieniam raz netia raz orange. Nie widzę różnicy w działaniu i prędkości. A zmieniam tylko dlatego, że dostaje zawsze lepszą ofertę od sieci do której nie należę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinol niezalogowany
27 listopada 2013r. o 14:41
Prędkość neta zależy m.in. od odległości od centrali i grubości kabli. Jeżeli nie masz kabli netii a jedziesz na tepsy. To przy przecietnych kablach w odległosci do 1 km od centrali bedziesz miec w okolicy 10Mb. Co do rozłczania to zdarzało się rzadko. Raz na kilka miesiecy. Czesto przez jakies wiry nie wykryte przez antywira.
Oczywiscie inne awarie też ale kilka w ciągu 2 lat. No i oczywiscie dzwonisz do nich to powyżej doby obiżają ci rachunek za nie działajacy net
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
87
#assassin nieaktywny
27 listopada 2013r. o 14:55
Dzięki. To się skuszę, bo te same warunki, a prawie 30% taniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina niezalogowany
27 listopada 2013r. o 16:34
Przeszłam z Dialogu do Netii ze względu na cenę i prędkość, jaką oferowała. Dialog 50 MB proponował tylko z telewizją, a ja chciałam mieć tylko neta.
Nie narzekam na prędkość. Mam natomiast inny problem. Korzystam z sieci wifi w domu. Niestety, kilka razy dziennie jakieś urządzenie wywala mi z sieci. Muszę resetować router i na nowo łączyć się z siecią. Co ciekawe, rozłącza np. telewizor, a w komputerze i na komórce w tym samym czasie mam dostęp do internetu. Czasem nie mam w kompie, a w tv jest. Jest to bardzo uciążliwe. Problem zgłosiłam i czekam na rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.