Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ucieczka Opla Vivaro z placu Piłsudskiego

~ niezalogowany
28 listopada 2013r. o 23:20
nie wypadek tylko szkoda parkingowa sprawca uciekł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
28 listopada 2013r. o 23:57
~ napisał(a):
~ napisał(a): co ty gościu, chyba nic nie masz bo picujesz, jakbyś miał to byś nie czekał, chyba że taki naiwny jesteś

myślisz że ktoś się nabierze na twój blef !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

śmiech na sali


JEŻELI PARKING NA PRAWDĘ JEST MONITOROWANY CAŁODOBOWO TO PO ZGŁOSZENIU NA POLICJE SAMA POLICJA WYSTĄPI DO OPERATORA MONITORINGU O UDOSTĘPNIENIE NAGRAŃ A JAK JUŻ BĘDĄ MIELI NAGRANIA TO WSPÓŁCZUJE SPRAWCY BO FAKTYCZNIE PO UCIECZCE Z MIEJSCA KOLIZJI SĄ SAME NIEPRZYJEMNOŚCI I TO DOSYĆ DROGIE



O ile nagrań nie usuwają po kilku dniach albo i szybciej ;)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
29 listopada 2013r. o 0:06
agak napisał(a):
O ile nagrań nie usuwają po kilku dniach albo i szybciej ;)


O ile monitoring jest solidny, to przynajmniej miesiąc :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 0:10
RattusNrv napisał(a): Szczerze? Nie wiem po co czekasz... Taki jak uciekł, to sam się nie zgłosi. Idź na Policję, oni już będą wiedzieć, co z takim ... zrobić.


Policja nas chroni? a kto nas chroni przed policja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca niezalogowany
29 listopada 2013r. o 8:04
~ napisał(a):

... jak ktoś ucieknie to płaci pracownik bo po pierwsze zazwyczaj są to małe szkodliwości czyny nie przekraczające 200zł i nie są ścigane z urzędu ...

Ale ty farmazony piszesz :/ po pierwsze to pracownik nie płaci /chyba, że ty płaciłeś/, a po drugie kradzież zawsze była i jest ścigana z urzędu :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 12:12
~znawca napisał(a):
~ napisał(a):

... jak ktoś ucieknie to płaci pracownik bo po pierwsze zazwyczaj są to małe szkodliwości czyny nie przekraczające 200zł i nie są ścigane z urzędu ...

Ale ty farmazony piszesz :/ po pierwsze to pracownik nie płaci /chyba, że ty płaciłeś/, a po drugie kradzież zawsze była i jest ścigana z urzędu :]


chyba chciałeś powiedzieć umarzana z rzędu za niską szkodliwość czynu (wiem bo w tym pracuje możesz ewentualnie wytoczyć cywilny proces za kradzież )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2013r. o 13:45
~ napisał(a):
~ napisał(a): widać że często płaciłeś bo pracowałeś na paru stacja i akurat na twojej zmianie kradli, ale jaja


akurat ja nie musiałem płacić bo zawsze pracowałem po znajomości i można było zgonić na kogoś innego pracowałem na wakacjach jak studiowałem więc nie czepiaj sie bo może ty kiedyś musiałeś zapłacić za mnie :P


to ktoś cię w bambuko ostro robił, jak ktoś zatankuje i ucieknie to zgłasza się kradzież na policję i jedyną konsekwencją dla pracownika jest stawić się na przesłuchanie na komendzie jak już wezwą. sama pracowałam na orlenie i miałam kilka takich ucieczek i ani razu nie zdarzyło się żebym musiała płacić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca niezalogowany
29 listopada 2013r. o 14:10
~ napisał(a):
~znawca napisał(a):
~ napisał(a):

... jak ktoś ucieknie to płaci pracownik bo po pierwsze zazwyczaj są to małe szkodliwości czyny nie przekraczające 200zł i nie są ścigane z urzędu ...

Ale ty farmazony piszesz :/ po pierwsze to pracownik nie płaci /chyba, że ty płaciłeś/, a po drugie kradzież zawsze była i jest ścigana z urzędu :]


chyba chciałeś powiedzieć umarzana z rzędu za niską szkodliwość czynu (wiem bo w tym pracuje możesz ewentualnie wytoczyć cywilny proces za kradzież )

Ktoś cię oszukuje :> pewnie jeszcze ci mówi, ze ładny jesteś :D stań na ziemi człowieku. Jeśli uważasz, że kradzież paliwa będzie uznana jako niska szkodliwość czynu to jesteś w błędzie. A cywilny proces to możesz wytoczyć klientowi jak cię zwyzywa :] Kradzież jak już pisałem wcześniej : jest, była i będzie ścigana z urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.