Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny wypadek w Wykrotach
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 2:03
A mi nie szkoda ani kierowcy, ani pasażera, obaj nawaleni jak stodoła. Jeden cymbał głupszy od drugiego, kierowca pije i siada za kierę, a pasażer godzi sie na jazdę, za którą mało co nie przypłacił życiem!!! MYŚLENIE NIE BOLI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4783
#Quuczy nieaktywny
30 listopada 2013r. o 15:26
Zdarza się nawet najlepszym :P


Ps. Bardzo chętnie odkupię blendę tylnej klapy (jeśli jest cała) i czerwone kierunki (tył) :D



//Quczy

Once a White Eagle, always a White Eagle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 15:49
Podobno jak jednego wyciągali to wypadło mu piwo "Bartek" i powiedział do strażaka - "ale o so chodzi?"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~`` niezalogowany
30 listopada 2013r. o 16:05
Dobrze, że nikogo nie pozabijali. Takie typy powinny zapłacić jeszcze za akcje ratunkową, bo ludzie życie ryzykują, żeby takich ratować ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
30 listopada 2013r. o 16:35
~ napisał(a): Podobno jak jednego wyciągali to wypadło mu piwo "Bartek" i powiedział do strażaka - "ale o so chodzi?"


Jak to był pasażer to w czym problem :]
Pasażer może sobie tam spozywać , byle nie przeszkadzał kierującemu ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A.J. niezalogowany
5 grudnia 2013r. o 18:02
Ja tez nie jestem przeciwna jazdy po pijanemu, ale nie obrazam innych bo wiem ze swietych na tym swiecie nie ma. Latwo sie wymadrzac, puki podobny wypadek nie zdarzy sie we wlasnej rodzinie, wtedy sie mowi "Glupio zrobil, ale wazne, ze zyje".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
5 grudnia 2013r. o 20:10
~A.J. napisał(a): Ja tez nie jestem przeciwna jazdy po pijanemu, ale nie obrazam innych bo wiem ze swietych na tym swiecie nie ma. Latwo sie wymadrzac, puki podobny wypadek nie zdarzy sie we wlasnej rodzinie, wtedy sie mowi "Glupio zrobil, ale wazne, ze zyje".


Nie jestes przeciwna jeździe po pijanemu ?? !!
A może lierówka,tak czy siak ,z dalszej wypowiedzi wynika iż to ktoś z rodziny,usprawiedliwiasz takiego kierowcę...

Nie ważne czy ktoś jest kierowca zawodowym,czy nie,czy ma kogos na utrzymaniu ,czy nie,czy to ktoś z rodziny,czy nie.
POD WPŁYWEM SIE NIE WSIADA I TYLE !!


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bonifacy niezalogowany
6 grudnia 2013r. o 9:44
hemi napisał(a):
~A.J. napisał(a): Ja tez nie jestem przeciwna jazdy po pijanemu, ale nie obrazam innych bo wiem ze swietych na tym swiecie nie ma. Latwo sie wymadrzac, puki podobny wypadek nie zdarzy sie we wlasnej rodzinie, wtedy sie mowi "Glupio zrobil, ale wazne, ze zyje".


Nie jestes przeciwna jeździe po pijanemu ?? !!
A może lierówka,tak czy siak ,z dalszej wypowiedzi wynika iż to ktoś z rodziny,usprawiedliwiasz takiego kierowcę...

Nie ważne czy ktoś jest kierowca zawodowym,czy nie,czy ma kogos na utrzymaniu ,czy nie,czy to ktoś z rodziny,czy nie.

kogo obchodzą twoje wypociny hemi ??? to jest wplny kraj i jak przedmowca tak uważa to jego wola !!!
widziałem w ogole jak jeździsz po ulicach miasta i powiem ci ze przydała by ci się szkola nauki jazdy
i powiedz nam dla czego taki samochodowiec jak ty, nosi sukienki ?:D
POD WPŁYWEM SIE NIE WSIADA I TYLE !!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.