Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Andrzejki

~gosc niezalogowany
30 listopada 2013r. o 23:58
żenada. muzyka do dupy. kiedys za czasow szwejka gral jeden pan i bylo za krec iscie. dlaczego jego nie wzieli. tych czterech starcow nie ma pojecia o graniu. marcin wroc do grania.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marcin niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 9:43
~gosc napisał(a): żenada. muzyka do dupy. kiedys za czasow szwejka gral jeden pan i bylo za krec iscie. dlaczego jego nie wzieli. tych czterech starcow nie ma pojecia o graniu. marcin wroc do grania.
Nie mogę wrócić bo w rękach mam derilke i wychodzi mi same TREMOLO bardzo bym chciał, .przykro mi gościu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 9:57
W skali 1 do 10 daje 3. Orkiestra jaka była ten kto był to wie.
Pani właścicielka sytuacje chciała ratować ale jej nie wychodziło, poza tym koło 2 miała już nieźle w czubie i bawiła się na całego więc nie wymagajmy zbyt wiele.
Podsumowując nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
1 grudnia 2013r. o 10:12
a nikt nie napisał jak było z tymi ,,seriami " ? To były serie z erkaemu czy może z innej broni maszynowej ? Jednak Andrzejki w kasynie wojskowym to jest to ! Ku chwale ojczyzny ![img=1385889141_tm9juay.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosc niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 10:59
muzyka do dupy. lokal do dupy. wlascicielka nie ma pojecia o prowadzeniu lokalu i gastronomi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 15:22
zgadzam się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 19:35
A jedzonko jakie?Gotowanie na ekranie było to powinno byc spoko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 18:53
Byłem,widziałem.Mi i moim znajomym się podobało.Jedzienie pyszne,właścicielka przesympatyczna. Nie wiem skad tyle jadu w tych wypowiedziach. Może wszystko zależy od tego czy sami potrafimy sie bawić? jesteśmy mało rozrywkowi,mamy kiepskie towarzystwo do zabawy najlepiej winą obarczyć organizatorów.Żałosne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.