Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PAŃSTWO W Państwie

~co o tym myśleć niezalogowany
1 grudnia 2013r. o 21:04
Dzisiaj w programie w Polsacie ,było na temat świadka koronnego,który jest gangsterem i z panią prokurator jest na ty,duźo mówiono na temat jego działalności przestępczej.Może ktoś oglądał ten program?Prokurator powinien chyba tępić takich gangsterów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 grudnia 2013r. o 0:15
W związku z tym, że po 89 r. Lech Wałęsowicz nie przeprowadził w tym kraju czystki, tylko wręcz przeciwnie, dogadał sie z nomenklaturą, niskie standardy w jakiejkolwiek dziedzinie związanej z działalnością państwa polskiego są dziś normalnością.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 6:13
~co o tym myśleć napisał(a): Dzisiaj w programie w Polsacie ,było na temat świadka koronnego,który jest gangsterem i z panią prokurator jest na ty,duźo mówiono na temat jego działalności przestępczej.Może ktoś oglądał ten program?Prokurator powinien chyba tępić takich gangsterów?


poczytaj czym jest instytucja świadka koronnego. Na stronach sejmu znajdziesz ustawe o świadku koronnym a do niej projekt w którym jest uzasadnienie po co ja stworzono.

Krótko mówiąc idea jest taka, że nie każdy moze zostac świadkiem koronnym, a jak zostanie musi powiedziec o wszsytkich swoich bylych przestepstwach. Stad więc wiedza o kazdym świadku koronnym co do jego przeszłosci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~u niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 8:52
wymiar sprawiedliwości jest beznadziejny jak ktoś ukradnie coś za 100 zł to karają a jak na grubą kase to nic mu za to nie zrobią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OLA niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 9:00
A TO wszystko jest takie beznadziejne układy układziki się tylko liczą a nie problemy ludzi ja k poszłam na policję bo też potrzebuje pewnej pomocy to powiedzieli mi że mają inne ważne sprawy na głowie a ja mam pewnie dać się zabić to wtedy ruszą dupe bo już będą musieli tez by cza było do telewizji chyba nagłośnić bo inaczej to nic nie zrobią żeby pomóc szaremu człowiekowi chyba że za kase
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
2 grudnia 2013r. o 9:53
Wymiar sprawiedliwości w Polsce to dno wynikające z lichych ludzi tam pracujących.Nie znaczy to jednak ,ze racje ma frustrat szkalujący Wałęsę nazwiskiem Wałęsowicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 grudnia 2013r. o 15:31
Wybacz, miało być "Bolek".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 17:35
~ napisał(a):
~co o tym myśleć napisał(a): Dzisiaj w programie w Polsacie ,było na temat świadka koronnego,który jest gangsterem i z panią prokurator jest na ty,duźo mówiono na temat jego działalności przestępczej.Może ktoś oglądał ten program?Prokurator powinien chyba tępić takich gangsterów?


poczytaj czym jest instytucja świadka koronnego. Na stronach sejmu znajdziesz ustawe o świadku koronnym a do niej projekt w którym jest uzasadnienie po co ja stworzono.

Krótko mówiąc idea jest taka, że nie każdy moze zostac świadkiem koronnym, a jak zostanie musi powiedziec o wszsytkich swoich bylych przestepstwach. Stad więc wiedza o kazdym świadku koronnym co do jego przeszłosci.
Krótko mówiąc,przestępcą trzeba być,żeby być swiadkiem koronnym,państwo finansuje zmianę tożsamości i nie tylko.Taki przestępca ponownie wraca na drogę przestępczości,czuje się bezkarny i żyją tacy niejednokrotnie w luksusach.Zatraca się w obecnych czasach znaczenie słowa uczciwość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.