Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konsultacje żywieniowe i wykład doktor Haliny Car
~pinochet niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 18:50
czy te usta mogą kłamać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 20:26
Oczy ma ładne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2013r. o 22:01
No i zdrowo odżywiona :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ech... niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 0:02
A gdyby tak Nanowodę dodatkowo poświęcić? To dopiero byłaby woda królewska! Co za kit ludziom wciskają!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 10:00
-och jakie to proste-nanowoada... to dlaczego jeszcze nią nie leczą na onkologii...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do ja niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 12:38
~ja napisał(a): -och jakie to proste-nanowoada... to dlaczego jeszcze nią nie leczą na onkologii...


Mycie rąk- och jakie to proste... to dlaczego stało się normą na salach położniczych i operacyjnych dopiero w drugiej połowie XIX wieku??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 12:53
~do ja napisał(a):
~ja napisał(a): -och jakie to proste-nanowoada... to dlaczego jeszcze nią nie leczą na onkologii...


Mycie rąk- och jakie to proste... to dlaczego stało się normą na salach położniczych i operacyjnych dopiero w drugiej połowie XIX wieku??


-ten kto nie chce/nie potrafi odpowiedzieć na pytanie- odwraca kota ogonem i odpowiada- pytaniem na pytanie

gdyby nanowoda była cudownym lekarstewm byłoby głośno na całym świecie- a póki co ludzie na białaczkę umierają...choroba nie wybiera: biedny, bogaty, dziecko, czy starzec...niestety
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do ja niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 13:10
~ja napisał(a):
~do ja napisał(a):
~ja napisał(a): -och jakie to proste-nanowoada... to dlaczego jeszcze nią nie leczą na onkologii...


Mycie rąk- och jakie to proste... to dlaczego stało się normą na salach położniczych i operacyjnych dopiero w drugiej połowie XIX wieku??


-ten kto nie chce/nie potrafi odpowiedzieć na pytanie- odwraca kota ogonem i odpowiada- pytaniem na pytanie

gdyby nanowoda była cudownym lekarstewm byłoby głośno na całym świecie- a póki co ludzie na białaczkę umierają...choroba nie wybiera: biedny, bogaty, dziecko, czy starzec...niestety


no widzisz o myciu rąk też stało się głośno po XIX wieku.. wystarczyło, że ktoś poskładał pewne fakty i wyciągnął odpowiednie wnioski Nanowoda jest w fazie badań o czym można przeczytac tutaj: http://www.stomadent.pl/kategoria/dzial-badawczy/wyniki-badan/
staram się zachować obiektywizm. Wyniki badań są obiecujące, ale to czas pokaże kto ma racje. Irytuje mnie po prostu krytyka dla samej krytyki. Z takim podejściem wciąż żylibyśmy w epoce kamienia łupanego.
Tymczasem nie mówie ani "tak", ani "nie" i dalej będę śledzić badania nad Nanowodą.
Pozdrawiam "ja"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.