Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kolczyk w pępku

~ niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 18:05
~ napisał(a): u mnie jakoś wstrętnie nie wyglądało przebicie jak byłam w ciazy.

Przebicie nie moze być w ciąży,to i wstretnie wyglądać nie może też. Powinnas była napisać: "wstrętnie wygląda przebicie ,kiedy kobieta jest w ciąży" -a swoją drogą to czemu jak kobieta jest w ciąży ,to ma to przebicie akurat wstrętnie na jej brzuchu wyglądać?

Zmoderowano 03.12.2013 godz.21:59 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 18:11
~ napisał(a): Przebicie nie moze być w ciąży


Pewnie, że przebicie nie może być w ciąży!!:)

Teraz napisz, jak powinnaś napisać poprawnie! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9445
#aniapaula nieaktywny
3 grudnia 2013r. o 21:18
~ napisał(a): (...) Mam wyrobione zdanie na temat kobiet które to robią.


jakie zdanie?

Zmoderowano 03.12.2013 godz.22:02 - powód: konsekwencja moderacji cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
3 grudnia 2013r. o 21:55
Chyba negatywne ;)

Zmoderowano 03.12.2013 godz.22:02 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9346
Namaskar
4 grudnia 2013r. o 13:54
Przekłucie ( u kosmetyczki ) to jedno - a odpowiednia pielęgnacja-to drugie. Wówczas odradzam porady kosmetyczki ( tj - woda utleniona + puder), a doradzam pogrzebanie po "piercingowych" forach i zaopatrzenie się w specyfiki , które naprawdę pomogą w gojeniu.

''najdłuższa noc ma na mecie zawsze świt''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9445
#aniapaula nieaktywny
4 grudnia 2013r. o 15:12
tak,najwazniejsza jest pielęgnacja,w gabinecie w którym przebijałam pepek,pani szczegółowo wytłumaczyła mi, czym i w jaki sposob pięlęgnować, fakt goi się to kilka miesięcy.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dani niezalogowany
27 czerwca 2021r. o 14:15
Dzień dobry mam pytanie czy jak miałam już raz przebity pępek i on mi się źle goił bo miałam ropę w pępku i musiałam wyjąć kolczyka bo się mi to nie goiło i teraz mam dobrze wygojony pępek to mogę znowu go przebić tylko martwię się czym bym go mogła dobrze wygonić by znowu nie było takiego problemu proszę pomóżcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 czerwca 2021r. o 14:42
nie wiem po co kolczyk w pępku ale na języku...
to już inna sprawa...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.