Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkola w Bolesławcu

~Mama niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 8:56
Myślę, że szał na przedszkola już minął. W tym roku było więcej miejsc niż dzieci. Oczywiście pierwszeństwo mają trzylatki, tak było zawsze, ale prywatne przedszkola przyjmują od 2,5 lat a i tam są jeszcze miejsca. Ja osobiście polecam oxpress. Córka chodzi tam już drugi rok, zaczęła jako 2,5 latek. W tym roku dostała się do przedszkola publicznego, ponieważ skończyła trzy latka, długo się wahałam, bo publiczne i tańsze i bliżej, ale zostawiłam ją w oxpressie i kolejny rok się nie zawiodłam, mimo, że zmieniła się pani prowadząca grupę. Co do żłobków to chyba faktycznie jest nieciekawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 8:56
~Mama napisał(a): Przestrzegam wszystkich przed Kids Akademy,zgroza co tam się wyprawia!!!!


A co tam sie wyprawia może Pani tutaj nas uświadomi, bo moje dziecko tam chodzi i jakoś nie zauważyłam nic strasznego. Dziecko nie przychodzi brude, podrapane obite, nauczyło się paru fajnych rzeczy więc może Pani naświetli na co zwrócić uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 9:05
Nieciekawie z miejscami oczywiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 10:25
czy tu sa rodzice dzieci z przedszkola na Piotra i Pawła?
bede wdzięczna o opinię dotyczącą aktywności plastycznej, muzycznej, teatralnej itp .Chodzi mi o młodsze grupy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 11:07
Na stronie Kids Akademy nie ma nic na temat kadry pedagogicznej,jakie wykształcenie mają panie,tylko są zdjęcia,a to nic mi nie mówi,w przeciwieństwie do Jacka i Agatki,tam wiadomo,jakie mają kwalifikacje.Chciałabym dziecko zapisać,ale nie wiem do którego,chyba jednak tam,gdzie kadra ma wysokie kwalifikacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~również mama niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 11:18
Śmieszy mnie to bardzo :) Proszę Panią ja jak zapisywałam dziecko do przedszkola odwiedzałam je i zwykle tam na wszystkie pytania odpowiadają . Jak można sugerować się tym co inni piszą - łudzenie łudzenie i jeszcze raz łudzenie cały Bolesławiec .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 11:33
~również mama napisał(a): Śmieszy mnie to bardzo :) Proszę Panią ja jak zapisywałam dziecko do przedszkola odwiedzałam je i zwykle tam na wszystkie pytania odpowiadają . Jak można sugerować się tym co inni piszą - łudzenie łudzenie i jeszcze raz łudzenie cały Bolesławiec .
Rzeczywiście,tak zrobię,najpierw trzeba zobaczyć jak tam jest,porównać.Dziękuję za radę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2013r. o 11:37
A co myślicie o przedszkolu Kids Academy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza