Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PIEROGI,USZKA,KROKIETY DOMOWEJ ROBOTY ZAPRASZAM!

4467
#madzia2203 nieaktywny
7 grudnia 2013r. o 12:30
Zapraszam:)

WITAM SERDECZNIE:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7604
#max8006 nieaktywny
7 grudnia 2013r. o 19:34
Przepyszne uszka i pierogi tej Pani,kupiłem w zeszłym roku i w tym też zamówię :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11000
#Gilbertt nieaktywny
7 grudnia 2013r. o 20:13
jak najbardziej polecam!naprawdę warto.pierogi są przepyszne,zamawiam u tej pani wyroby co roku,i w tym oczywiście też zamówiłam :) polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5277
#Niezarejestrowany nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 0:49
Nie chcę się czepiać , ale nigdy nie kupił bym przetworów z grzybów od kogoś kto nie ma zarejestrowanej działalności a co się z tym wiąże kontroli sanepidu (HACAP, itp ).W razie ewentualnego zatrucia żadnej odpowiedzialności . Przy produkcji takich wyrobów jak pierogi z suszu grzybowego , jest jeszcze gorzej bo osoba która je robi kupuje od znajomych i sąsiadów grzyby na ryzyko klienta . Miałem kilku znajomych którzy z wiekiem zaczęli przynosić do domu "trujaki " (tylko dzięki rodzinie uniknęli zatrucia. ) Także radzę uważać na tzw. domowe wyroby , bo mają dużą zawartość grzybów (dlatego są takie dobre ;) ) w porównaniu do tych sklepowych (zawartość grzybów max do 5%)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11412
#wojtek11 nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 7:40
Niezarejestrowany napisał(a): Nie chcę się czepiać , ale nigdy nie kupił bym przetworów z grzybów od kogoś kto nie ma zarejestrowanej działalności a co się z tym wiąże kontroli sanepidu (HACAP, itp ).W razie ewentualnego zatrucia żadnej odpowiedzialności . Przy produkcji takich wyrobów jak pierogi z suszu grzybowego , jest jeszcze gorzej bo osoba która je robi kupuje od znajomych i sąsiadów grzyby na ryzyko klienta . Miałem kilku znajomych którzy z wiekiem zaczęli przynosić do domu "trujaki " (tylko dzięki rodzinie uniknęli zatrucia. ) Także radzę uważać na tzw. domowe wyroby , bo mają dużą zawartość grzybów (dlatego są takie dobre ;) ) w porównaniu do tych sklepowych (zawartość grzybów max do 5%)


co ty człowieku komentujesz nie widzisz że pisze z własnych wyrobów ,a w sklepie myślisz że co kupujesz samą chemie ,zresztą widzę że twój link tylko komuś dogryza !! oby takich cwaniaczków jak ty było coraz mniej :/ !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2809
#mimi nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 9:50
Niezarejestrowany napisał(a): Nie chcę się czepiać , ale nigdy nie kupił bym przetworów z grzybów od kogoś kto nie ma zarejestrowanej działalności a co się z tym wiąże kontroli sanepidu (HACAP, itp ).W razie ewentualnego zatrucia żadnej odpowiedzialności . Przy produkcji takich wyrobów jak pierogi z suszu grzybowego , jest jeszcze gorzej bo osoba która je robi kupuje od znajomych i sąsiadów grzyby na ryzyko klienta . Miałem kilku znajomych którzy z wiekiem zaczęli przynosić do domu "trujaki " (tylko dzięki rodzinie uniknęli zatrucia. ) Także radzę uważać na tzw. domowe wyroby , bo mają dużą zawartość grzybów (dlatego są takie dobre ;) ) w porównaniu do tych sklepowych (zawartość grzybów max do 5%)


Całkowicie się zgadzam z przedmówcą.
Nikt tu nikomu nie dogryza, takie są fakty.
Wszystko jest dobrze, jak jest dobrze.Jak się stanie jakaś tragedia zacznie się biadolenie.
Oczywiście,że to sklepowe jedzenie jest takie sobie, ale tam nie ma np.trujących grzybów.
Ja osobiście robię wszystko sama, przynajmniej wiem co jem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7604
#max8006 nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 11:12
fakty są takie , ze zajadam się nimi co roku i lepszych nie jadłem,akurat tą panią znam wiele lat i zna się na grzybach lepiej niż ktokolwiek ,jak ktoś woli ten szajs ze sklepu o smaku grzybów z tabelą od a do z to smacznego :) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 grudnia 2013r. o 22:02
Żeby sanepid mógł zapobiec czemukolwiek, musiałby robić kontrole codziennie.

Kolejna pasożytnicza instytucja do likwidacji.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.