Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jazda zimą po drodze

3145
#hemi nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 11:24
Widzimy to codziennie jak śnieg spadnie.
Niektórzy o tym myslą,niektórzy mózg zostawiają pod kołderka i bez mózgu idą do auta :( :|
Cytuję świetny tekst na temat wielu kierowców bezmyslnie poruszających się po zimowych drogach,a zima przed nami !!
Może trochę się zastanowić ?

CYT:"Tragedia. Jechać rano przez miasto..niby niedziela, powinno być pusto i spokojnie....a tu prosz.....najpierw pi**a z półmetrową czapą śniegu na dachu....jedzisz za takim głupem i się zastanawiasz, kiedy to całe gówno znajdzie się na twojej szybie....bo machnąć miotłą dwa razy i oczyścić dach ze śniegu - to już za dużo, wystarczy oskrobać przednią szybę i zrobić wizjer w bocznej......a Policji czy tych j****ch strażników - nima, bo po co...są od wyższych celów, j****a mandatów za przekroczenie szybkości czy parkowanie....dalej - półmózg na letnich oponach....napędził się do 25kmh i rozgląda się spłoszony, oczy jak filiżanki, kto na niego najeżdża....co za chamisko nie daje mu się snuć w tempie pieszego, oczywiście środkiem dwupasmówki, bo tam najczyściej....nie, żeby było tak fajnie odśnieżone, po prostu auta rozjeździły breję...oczywiście nie ma potrzeby wprowadzenia i EGZEKWOWANIA obowiązku jazdy na zimówkach w zimie.
Zmówki to taki wielki wydatek, za komplet przyzwoitych nalewek trzeba dać 400-600pln, w hej kasy, po rozłożeniu na kilka sezonów daje kilkadziesiąt pln na rok....jak widać po wczorajszym i przedwczorajszym paraliżu komunikacyjnym w Olsztynie, jest mnóstwo idiotów, którzy w swojej tępocie nie zauważyli, że mamy prawie połowę grudnia, i w naszym klimacie mamy duże prawdopodobieństwo wystąpienia śniegu i mrozu....i przydałyby się opony zimowe.....ale nieeee, dopiero jak nawali metr śniegu, i taki delikwent spędzi pól dnia na próbach wyjechania z pięciocentymetrowej zaspy ,a przy okazji w każdym miejscu, gdzie się zatrzyma, zrobi korek na pól miasta.....powinny być za to mandaty, tysiak i prawko do wora, bo głupota, egoizm, brak wyobraźni, to są cechy baaaardzo wielu kierowców w PL, dodać do tego nieuzasadnioną pewność siebie, brawurę i frajerskie kozactwo pomieszane z chamstwem, mamy obraz społeczeństwa, które nie dorosło w sporej części do szybszych i nowocześniejszych środków komunikacji jak kuń....albo druciany osioł...parafrazując powiedzenie klasyka: puścić chamstwo na salony powiedziałbym: puścić buractwo do aut....aż czasem tęskno do czasów, kiedy auta nie były tak dostępne, a kierowca wolał mieć nowe opony niż nowe felgi a na nich stare i łyse kapcie, ale felgi z daleka widać, a bieżnik w starej, drewnianej oponie jest rzeczą drugorzędną.....po prostu żenua.....jeżeli kogoś stać na auto, to wydatek paru groszy na zimówki i pól godziny na ich wymianę w odpowiednim momencie nie jest chyba jakimś nadzwyczajnym heroicznym gestem....w imię własego i nie tylko, bezpieczeństwa, ale przecież i wygody..."

CO O TYM MYŚLICIE ?

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 12:06
Oj hemi hemi.Jak co?Ja myślę że za chwilę zacznie się najazd na drogowców i na tym się skończy bo najlepiej wymagać od innych od siebie nie dając w zamian nic.Czyli coś na zasadzie treści z tekstu w którym jest pretensja do policji czy strażników oto gdzie są wtedy gdy trzeba ukarać jełopa co odśnieża sobie jedynie peryskop żeby zerknąć na drogę.Nie wydaje mi się że policja jest namaszczona duchem świętym żeby wiedzieć ze gdzieś na zadupiu przemieszcza się taki dziwny czlowiek ? :|

Zastosowana autokorekta


Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 12:10
Ale jak stoi jakis baran/baranica koło nich w aucie gdzie wszystko nieodśniezone ,a na dachu czapa to nie trudno ukarac ,co?

Bo jak taka istota ma w dupie swoje bezpieczeństwo i przydzwoni w kogos,bo nie widzi,to jej problem ,jej straty i znizki w dół,ale nie widzi mi sie jazda za taką osoba ,która mnie zasypuje mnie czapa z dachu :(


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1744
bartek23
8 grudnia 2013r. o 12:11
A ja myślę, że ci jeżdżący francuskimi autami nie mają prawa się wypowiadać :)

MENTE ET MALEO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PO to zło. niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 12:13
Aleś się rozpisał,wystarczy jedno zdanie;POpieram posłankę Bublewicz z partii ludzi o czystych rękach,i jej POmysł aby zabierać kierowcom samochody za jazdę w zimie bez zimowych opon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 12:17
hemi napisał(a): Ale jak stoi jakis baran/baranica koło nich w aucie gdzie wszystko nieodśniezone


No jak stoi nie jedzie to za co mają go ukarać?Za opady śniegu? :| :D
Dobra żartuję :*

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
8 grudnia 2013r. o 12:21
wystarczy zabrac prawko do wiosny + mandat. bylbym za takim przepisem dla wszystkich ale poki co zakladam zimowki gdy temp spada ponizej zera i pojawia sie lod i snieg. tydzien temu zalozylem. rok temu na letnich do sylwestra sie udalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
8 grudnia 2013r. o 12:27
bartek23 napisał(a): A ja myślę, że ci jeżdżący francuskimi autami nie mają prawa się wypowiadać :)


Masz kogoś na myśli ;)
Niech se ludzie kupują to co chcą ;)
Ja raz miałem francuza i jak francuz to w domku z żoną a nie pod domem :P
Polecam Lagune ,mechanicy będa tak dobrymi przyjaciółmi,że nawet na wigilię sie zaprosi :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza