Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry i tani mechanik

~kaja2a niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 19:23
POLECAM WARSZTAT NA UL. ORLEJ.....:-) TANIO...SZYBKO I SOLIDNIE :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przedsiebiorca niezalogowany
9 grudnia 2013r. o 23:40
ludzie idzcie po rozum do glowy !!!!!!
nie ma czegos takiego jak dobry i tani
wiedza, solidność i fachowość kosztują, nie mowie ze kokosy ale na pewnie nie nizej niż ceny rynkowe u konkurencji , ale czy kiedyś się spoloczenstwo tego nauczy w tym bolszewickim kraju ??????
widać jak ta zakichana komuna narabała w glowach ludziom !!!
dobry i tani hahahahhahahahahahah może za darmo ??? a potem placz i lamentuj bo przecież miał być tani :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 20:38
~Michał napisał(a): Poszukuje dobrego mechanika który podejmie się naprawy wymiany uszczelki pod głowicą w Fiacie 126p .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3223
#SebeQ nieaktywny
16 stycznia 2014r. o 21:00
moderator napisał(a):
~Michał napisał(a): Poszukuje dobrego mechanika który podejmie się naprawy wymiany uszczelki pod głowicą w Fiacie 126p .


Ja jestem w trakcie wymiany uszczelki we fiaciku;[img=1389902443_ykrt5qp.jpg]

SebeQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Przedsiebiorcy niezalogowany
17 stycznia 2014r. o 0:25
Podzielam w częsci twoją wypowiedz.. Ale wy właściciele,przedsiębiorcy zawsze mówicie że to u was tyle to kosztuje bo to bo tamto, ale jak przychodzicie do kogos innego to zawsze wam za drogo zawsze... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mod niezalogowany
20 stycznia 2014r. o 13:47
slawko924 napisał(a): Witam serdzecznie wszystkich.
poszukuje mechanika z doswiadczeniem w naprawie starszych tpow silnika zasilanego ukladem wtryskowym z k-jet. o ile dobrze sie orientuje to vw lt i audi 100 posiadaly podobny uklad. mam tez problem z warm apem(nie jestem pewien czy dokladnie tak to sie nazywa).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
14 lutego 2014r. o 16:48
~Gosia napisał(a): witam serdecznie. Mam pytanie czy orientuje sie ktos z Was gdzie moge sprawdzic "pompe paliwowa" do opla Astry 2.0 dti ? Chodzi o to,ze kupilam jedna i okazalo sie,ze nie pasuje... Sprzedawca wyslal mi druga-ktora miala juz dzialac,ale moj mechanik podlaczyl ja do komputera i ta rowniez nie dziala. Zatelefonowalam do sprzedajacego i powiedzial mi,ze jest to nie mozliwe ! stad bierze sie moja prosba... gdzie moge ja sprawdzic ? Sprzedajacy stwierdzil,ze mechanik mnie oszukuje- ale no nie wiem przeciez nie ma w tym zadnego celu... Prosze o jakas pomoc !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Michał niezalogowany
14 lutego 2014r. o 17:36
Raben - ul.Modłowa 8 na PKSie, robią ciężarówki, chłopaki są po pracy w serwisach aut osobowych różnych marek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza